Jeśli się tak pomalujesz w sylwestra będziesz pośmiewiskiem. Najczęstsze błędy popełniane przez Polki, lepiej ich unikać

Makijaż, najczęstsze błędy kobiet
.
Wstecz

1 z 6

Dalej

Najczęstsze błędy w sylwestrowym makijażu

Jaki makijaż będzie najlepszy na sylwestra? W domach milionów Polek nadszedł w końcu czas ostatniego etapu wielkich przygotowań, jakim jest właśnie makijaż. Jego finalny efekt będzie różnił się w zależności od wieku bohaterki czy tego, na jakie sylwestrowe przyjęcie się wybiera. Panie, które już za moment staną w wielkiej sali w swoich balowych sukniach zapewne zdecydują się na nieco mocniejsze wykończenie, a te, które w tym roku spędzają czas w gronie znajomych na skromnej domówce najprawdopodobniej na dość naturalny look. Warto jednak zwrócić uwagę na najczęściej praktykowane błędy, które mogą zepsuć cały wieczór. 

Sukienka, dodatki i makijaż - wszystko musi świetnie ze sobą współgrać, co już od kilku tygodni spędza kobietom sen z powiek. Niełatwo jest dobrać każdy element stylizacji tak, by pasował do pozostałych, a do tego wszystkiego całość zwieńczyć odpowiednim makijażem. Szczególnie panie, które decydują się na samodzielne wykonanie go w domu są narażone na największą liczbę błędów, mogących je doprowadzić je do frustracji, ale i sprawić, że staną się pośmiewiskiem wśród znajomych. 

Warto zatem uprzednio wcześniej zagłębić się w tajniki makijażu i sprawdzić, który najlepiej zastosować, a którego zdecydowanie unikać. Istnieje oczywiście wachlarz najczęściej powielanych przez kobiety błędów, przez które efekt końcowy nie patrzy się już tak przyjemnie. Jeżeli sylwestrowy makijaż wciąż przed tobą, a chcesz uniknąć totalnej kompromitacji koniecznie zajrzyj dalej i sprawdzić, czego nie powinnaś robić. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, które błędy zrujnują twój sylwestrowy makijaż. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 8 obrazków, na których ukryto różnice. Tylko najbardziej spostrzegawczy ludzie są w stanie wychwycić wszystkie
  2. Najpiękniejsze fryzury na sylwestra, które sama zrobisz w kilka minut. Nikt nie oderwie od Ciebie wzroku
  3. W 2019 zostały szczęśliwymi mamami, a o ich ciąży mówił cały kraj. Dziś promienieją, a maluszki rosną jak na drodżach
Następna strona