10 prostych zasad, dzięki którym kobiety wyglądają jak boginie bez makijażu. Każda powinna je poznać

Triki urodowe
unsplash/kevin laminto/
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

10 prostych sztuczek, dzięki którym będziesz wyglądać bosko nawet bez makijażu. Nie ma nic bardziej atrakcyjnego

Makijaż już od wielu lat zdaje się być nieodzownym elementem życia wielu kobiet. Panie na całym świecie chętnie zagłębiają jego tajniki, chcąc wciąż poprawiać mankamenty swojej cery. Cienie do powiek, pudry, podkłady, tusze to rzęs i wiele innych - to wszystko każdego dnia nakładają na swoją twarz, by wyglądać jak najlepiej. Co gorsza, niektóre z nich z czasem nakładają na swoją twarz coraz więcej kolorowych kosmetyków i nie zdają sobie nawet sprawy, że to wszystko, co miało im pomóc, działa na ich niekorzyść.

Chyba w każdym kraju znajdzie się spore grono kobiet, które każdego dnia wstają o kilkadziesiąt minut wcześniej, by jeszcze przed pracą zdążyć poprawić swój wygląd za pomocą kilku kosmetyków. Najczęstszym powodem tego jest chęć zatuszowania zmęczenia, czyli tzw. worków pod oczami czy przebarwień.

Być może niewiele pań zdaje sobie sprawę, że bez makijażu mogą wyglądać znacznie lepiej niż w nim. Wystarczy odpowiednio zadbać o swoją cerę i tym samym sprawić, że naturalnie będzie promienna i wypoczęta i co najważniejsze, pozbędziesz się niechcianych wyprysków. Od nieskazitelnej urody dzieli cie zaledwie kilka kroków, a dzięki nim zbierzesz same komplementy.

Czynników, które mają zbawienny wpływ na nasz wygląd, jest naprawdę wiele - od sposób odżywiania po naturalną pielęgnację. W takim wypadku, warto zwrócić uwagę na kilka tych najważniejszych, by wyglądać bosko i to bez grama makijażu. Należy zacząć od wyszczególnienia na twarzy elementów, które mogą przykuwać największą uwagę i przede wszystkim te, które najczęściej starałyśmy się poprawić. 

Jeżeli chcesz skorygować któryś z nich, wystarczy kilka czynności, natomiast niektóre poprawisz tylko dzięki odpowiedniemu trybu życia. Sen, dieta czy ubrania to klucz do sukcesu, a w tym przypadku do bycia atrakcyjną i naturalną wersją siebie. Koniecznie sprawdź, które sztuczki są najważniejsze i dzięki którym na zawsze będziesz mogła zapomnieć o spędzaniu co najmniej 15 minut na malowaniu się. 

Kliknij "Następna strona", by przekonać się, które sztuczki zapewnią ci idealny wygląd.

Następna strona