Najbardziej znane gwiazdy, które bez Photoshopa wyglądają okropnie. Nawet makijaż im nie pomoże

Autor Andżelika Wróblewska - 1 Maja 2019

Na okładkach gazet i w telewizji wszyscy wyglądają perfekcyjnie, ale nieskazitelnie piękna cera i brak zmarszczek to jedynie zasługa Photoshopa. Większość gwiazd ukrywa swoją prawdziwą twarz pod grubą warstwą makijażu i przerobionymi zdjęciami. Jak wyglądają naprawdę? Przedstawiamy zdjęcia najpopularniejszych gwiazd bez obróbek graficznych.

Żyjemy w takich czasach, gdzie Photoshopa możemy pobrać nawet na smartfona. Jednym kliknięciem możemy poprawić swoje zdjęcie. Wachlarz możliwości programów graficznych jest ogromny. Można poprawić wygląd cery, zredukować zmarszczki, usunąć niepożądane zaskórniki, a nawet zmienić kolor oczu czy wysmuklić sylwetkę. Jeśli nie zdążymy się pomalować, to żaden problem, bo makijaż w programie też można zrobić.

To przerażające, jak łatwo można okłamać osobę oglądającą takie zdjęcie, a tak okłamywani jesteśmy każdego dnia. Zdjęcia, które oglądamy w gazetach, zanim się tam pojawią przechodzą przed niejeden program do obróbki. To samo dzieje się ze zdjęciami, które widnieją na bilbordach reklamowych. W całym mieście widzimy ogromne fotografie pięknie wyglądających modelek czy sławnych gwiazd, ale ich piękny wygląd to jedynie Photoshop.

Podobna sytuacja ma miejsce w telewizji. Pomimo tego, że oglądamy obraz na którym postać się porusza, to za nią stoi sztab stylistów poprawiających jej makijaż co pięć minut.

Celebryci przerabiają swoje zdjęcia nawet na prywatne konta na Instagramie czy Facebooku. Dużą część z nich moglibyśmy nie poznać na ulicy.

Większość gwiazd, tak samo jak my, ma lepsze i gorsze dni, a tylko te nieliczne dzielą się ze swoimi fanami tym, jak wyglądają w naturalnej odsłonie. Przez taki wyidealizowany obraz popadamy w kompleksy przejmując się zupełnie niepotrzebnymi rzeczami. Martwią nas przykładowo piegi czy zmiany skórne, które są naturalną rzeczą. Z dużym dystansem powinniśmy podchodzić do tego, co oglądamy. Nie można dać się zwariować.

To, jak wyglądają gwiazdy bez Photoshopa, to gorący temat, który ciekawi niemalże wszystkich. Brak makijażu i obróbek graficznych sprawia, że ten wyidealizowany obraz znika, a pojawia się zaskoczenie, czy też w niektórych przypadkach spore rozczarowanie.

Kliknij “Następna Strona”.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News