Chciały zabłysnąć, a zrobiły z siebie pośmiewisko. oto najbardziej szpetne makijaże sylwestrowe, jakie można sobie wyobrazić

Makijaż
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Makijaż nie zawsze prezentuje się finalnie tak, jaki był jego początkowy zamysł. Niektóre panie zdecydowanie powinny przystopować, ponieważ krytyczna ocena ich dokonań zdecydowanie im nie wychodzi. Kobiety, które przedstawimy w dzisiejszej galerii, przesadziły z przygotowaniami do imprezy sylwestrowej. Bezapelacyjnie odradzamy naśladowania ich.

Makijaż może dodać kobiecie uroku i podkreślić jej urodę, nie zawsze jednak taki jest jego efekt. Niektóre kobiety, zamiast delikatnie podkreślić swoje walory, eksponują to, co najgorsze, strasznie przy tym się oszpecając. Nie mieści się w głowie, jak można wyjść z domu z taką stylizacją.

Sylwester według wielu kobiet jest doskonałą okazją ku temu, by pomalować się nieco inaczej niż na co dzień. Mocniejsze makijaże są czymś, na co decyduje się wiele pań. W końcu to jedyna taka noc w roku, dlatego warto przywitać nowy rok w dobrym stylu, ze smakiem i klasą.

Wiadomo, że wszystko jest dla ludzi, jednak należy pamiętać o umiarze. Nawet w kwestii makijażu można mocno przesadzić, przez co później wygląda się właśnie tak, jak kobiety, które tu zobaczycie. Chciały być piękne, niestety wyszło zupełnie odwrotnie. W tych makijażach nie wyglądają zbyt korzystnie, a mijając je na ulicy, można byłoby się przestraszyć.

Pod żadnym pozorem nie należy ich naśladować, ich wygląd to absolutna żenada. Tych 10 sylwestrowych stylizacji sprawi, że wybuchniecie śmiechem.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wielki horoskop 2020 jest pełny dobrych wróżb. Można pogratulować 3 znakom zodiaku, ich życie całkowicie się odmieni
2. Śmierć na planie "Pana Wołodyjowskiego". Dramatyczne sekrety dotyczące kultowego filmu ujawniono dopiero po latach
3. Chcesz wiedzieć, co przyniesie 2020? Wróżby noworoczne naszych prababek zdradzą całą prawdę
4. Maryla Rodowicz nie zna umiaru. Przypominamy jej sylwestrowe kreacje z ostatnich lat, aż oczy bolą
 

Następna strona