Majka Jeżowska i Krystyna Prońko kochały jednego mężczyznę. Wyjątkowo dramatyczny finał

Majka Jeżowska i Krystyna Prońko kochały jednego mężczyznę
TRICOLORS East News
Wstecz

1 z 7

Dalej

Majka Jeżowska i Krystyna Prońko zakochały się w tym samym mężczyźnie

Majka Jeżowska i Krystyna Prońko były niegdyś bardzo bliskimi przyjaciółkami. Piosenkarki bardzo lubiły swoje towarzystwo i spędzały niezliczone godziny na rozmowach. Łączyła je również wspólna twórczość sceniczna. Historia ich relacji to jeden z najgłośniejszych tematów w show-biznesie z czasów PRL. Konflikt pomiędzy przyjaciółkami z zapartym tchem śledziła cała Polska. Powodem awantury był fakt, że wokalistki zakochały się w tym samym mężczyźnie.

Majka Jeżowska była uczennicą 13 lat starszej od siebie Krystyny Prońko w katowickiej Akademii Muzycznej. Mimo różnicy wieku ich relacja szybko przerodziła się w prawdziwą przyjaźń. Wokalistki spędzały ze sobą bardzo dużo czasu i zwierzały się sobie nawzajem nawet z najbardziej intymnych sekretów. Majka Jeżowska była częstym gościem w domu nauczycielki. 

Dzięki Krystynie Prońko młoda studentka miała okazję poznać osobowości ze świata show-biznesu. Stałym kompanem ich wyjść był partner starszej z pań, kompozytor, Janusz Koman. Majka Jeżowska od razu obdarzyła mężczyznę bardzo dużą sympatią. Imponował jej swoim talentem i doświadczeniem życiowym. Kiedy młoda piosenkarka dowiedziała się, że między parą narasta konflikt, nie myślała o konsekwencjach. Jak sama mówi, natychmiast zakochała się w dużo starszym muzyku.

Studentka i partner jej najlepszej przyjaciółki szybko nawiązali nić porozumienia. Majka Jeżowska pocieszała Krystynę Prońko, marząc jednocześnie o związku z mężczyzną, który skrzywdził nauczycielkę. Prońko szybko dowiedziała się o tym, co dzieje się w życiu młodszej koleżanki.

Kliknij "Następna strona", by poznać historię Majki Jeżowskiej i Krystyny Prońko

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta wsiadła do auta znajomego i zaginęła. Miesiąc później zniknęła druga osoba, po 6 latach porażająca prawda wyszła na jaw
  2. Nie odebrał telefonu od żony, bo był w pracy. Kiedy dowiedział się, dlaczego dzwoniła, zamarł z przerażenia
  3. Kuriozalna wpadka dziennikarki TVN24 w programie na żywo. „Przyłapali mnie państwo”
  4. Janina Ochojska oprócz nowotworu jednocześnie cierpiała na inną chorobę. Zdradziła zmartwionym fanom, jak się czuje

Źródło: Plejada.pl

Następna strona