Magda Gessler i tajemnice jej rodziny. Jej brat to znany polityk, a ojciec? Nie uwierzycie!

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
Instagram.com/@magdagessler_official
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Magda Gessler jako prowadząca "Kuchennych rewolucji" stosunkowo szybko stała się jedną z największych gwiazd TVN. Pod tym względem może poszczycić się wysokimi wynikami oglądalności. Słynna restauratorka stosunkowo rzadko zdradza jednak szczegóły ze swojego prywatnego życia. Prezentujemy fakty na temat jej rodziny, które z pewnością Was zainteresują.

Magda Gessler zdobyła niebywałą popularność w Polsce nie tylko dzięki niezwykłym talentom do gotowania i zarządzania restauracjami, ale przede wszystkim dzięki magnetycznej osobowości. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie rozmaite mniej lub bardziej kontrowersyjne zachowania i reakcje znanej restauratorki przyciągają przed ekrany telewizorów miliony fanów. Zgodnie z doniesieniami portalu Wirtualnemedia.pl osiemnasty sezon kultowych już “Kuchennych rewolucji” utrzymał oglądalność na poziomie średnio 2,25 mln widzów. Świadczy to o niebywałym sukcesie prowadzącej, która prowadzi program od marca 2010 r. W dobie niezliczonych formatów rozrywkowych niezwykle trudno stworzyć show, które zapewni sobie liczne grono stałych odbiorców. Zmagania gwiazdy usiłującej ratować upadające restauracje okazały się wyjątkowo interesującym widowiskiem.

Do filarów sławy Gessler należy zaliczyć też przebojowe występy w charakterze jurorki w kulinarnym reality show “MasterChef”. Kolejny wielki przebój TVN cieszy się nie mniejszą publiką niż “Kuchenne rewolucje”. Siódmą edycję programu oglądało średnio 2,31 mln widzów. Okazuje się, że Polacy chętnie oglądają sławną szefową kuchni obok oceniającą pracę młodszych adeptów sztuki kucharskiej.   

Jak przystało na osobę rozchwytywaną przez media, Magda Gessler stara się wyraźnie oddzielić karierę zawodową od życia prywatnego. Z tego powodu stosunkowo rzadko słyszymy o jej bliższej lub dalszej rodzinie, jej sprawach sercowych i wielu innych kwestiach, które z pewnością ciekawią rzesze jej fanów. Wprawdzie ostatnio coraz częściej w mediach pojawia się jej córka, Lara Gessler, jednak wzmianki o pozostałych członkach familii kulinarnej gwiazdy TVN mają charakter raczej epizodyczny. Fakt ten może dziwić, biorąc pod uwagę, że przynajmniej niektórych z nich nie można uznać za anonimowych ludzi.

Co wiemy na temat rodziny słynnej restauratorki? Z kim łączą ją więzy krwi, a z kim nazwisko? Na kolejnych slajdach niniejszej galerii przedstawiamy Wam informacje na temat zawiłości rodzinnych Magdy Gessler, które z pewnością wydadzą się Wam interesujące.

Następna strona