Wiemy jak wygląda Magda Gessler bez doczepów! Szokujące zdjęcia podbijają sieć

magda gessler
Youtube.com/Biznes Misja
Wstecz

1 z 10

Dalej

Magda Gessler kojarzona z przepiękną burzą loków. Jej znakiem rozpoznawczym jest bujna blond grzywa. Restauratorka niejednokrotnie twierdziła, że jej włosy są prawdziwe. Sceptycy uważają, że korzysta z doczepianych kępek włosów. Jak jest naprawdę? Razem z redakcją Pikio dotarliśmy do fotografii, które mogą wskazywać na to, że loki Magdy Gessler nie są prawdziwe. 

Magda Gessler kojarzona jest nie tylko ze swoim programem, ale również z burzą loków na głowie. To jej znak rozpoznawczy, który stał się elementem każdej stylizacji gwiazdy. Jej włosy zawsze ułożone są w ten sam sposób i budzą zachwyt za każdym razem. Magda ostatnio udała się na zasłużony odpoczynek i opalała się pod palmami w ciepłych krajach. Dodając zdjęcie z wakacji na swój Instagram fani zauważyli, że włosy gwiazdy na zdjęciu nie wyglądają jak w telewizji. Oczywiście nie obyło się bez dyskusji w komentarzach. 

- Na rany krystusa!!! Gdzie ten zacny lok!?! Odpadł? - napisał jeden z internautów pod jej zdjęciem na Instagramie (pisownia oryginalna).

Gessler bardzo chętnie wchodzi w interakcje ze swoimi fanami w social mediach, które prowadzi. Często odpowiada na ich pytania, przesyła im "besosy" (buziaki) z czego również jest kojarzona. Stworzyła nawet swoją markę parówek mięsnych "Besos". Restauratorka jest ikoną nie tylko wśród dorosłej grupy odbiorców, ale zaskarbiła sobie również sympatię nastolatków. Głównie dzięki wdawaniu się w dyskusje w komentarzach i roztropnym wypowiedziom, które według młodzieży są zabawne. W sieci możemy zauważyć mnóstwo memów i zmontowanych filmików z udziałem celebrytki. Ma ogromny dystans do siebie i z chęcią przeróbki udostępnia dalej. 

Na ekranach telewizorów zawsze widzimy Magdę z burzą loków i mocnym makijażem. Do takiego wyglądu przyzwyczaiła nas przez wszystkie lata swojej obecności w mediach. Podczas wyjazdów wakacyjnych, gwiazda stawia na naturalny look. Swobodnie wrzuca do sieci zdjęcia bez makijażu. Możemy zauważyć, że bez sztabu stylistów jej loki nie są już tak spektakularne, jak w telewizji. Gessler tłumaczy, że przez wilgoć jej włosy się prostują.

Fani komentują, że zdecydowanie bardziej podoba im się gwiazda w naturalnym wydaniu. Posypało się mnóstwo komplementów o jej delikatnych falach na głowie. Twierdzą, że taki wygląd odmładza 66-letnią kobietę. Dotarliśmy do zdjęć, które naprawdę mogą Was zszokować. Oto Magda Gessler, jakiej nie znacie.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona