Tak wygląda Magda Gessler bez doczepów. Szokujące zdjęcia w sieci

magda gessler
Youtube.com/Biznes Misja
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Magda Gessler kojarzona z przepiękną burzą loków. Jej znakiem rozpoznawczym jest bujna blond grzywa. Restauratorka niejednokrotnie twierdziła, że jej włosy są prawdziwe. Sceptycy uważają, że korzysta z doczepianych kępek włosów. Jak jest naprawdę? Razem z redakcją Pikio dotarliśmy do fotografii, które mogą wskazywać na to, że loki Magdy Gessler nie są prawdziwe. 

Magda Gessler - królowa polskiej kuchni

Magda Gessler może pochwalić się posiadaniem kilkunastu restauracji, które należą często do elity polskich lokali. Oprócz zamiłowania do gotowania, gwiazda show TVNu, jest również pisarką i malarką. Swoimi pracami często dzieli się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie ulega jednak żadnych wątpliwości, że jest najpopularniejszą restauratorką w kraju nad Wisłą. Jej rozpoznawalność to z pewnością zasługa telewizyjnego show, jednak nie odniosłaby tak ogromnego sukcesu bez charakterystycznego dla siebie zachowania. Każdy kto tylko raz obejrzał odcinek Kuchennych Rewolucji z pewnością kojarzy oryginalne zachowanie restauratorki.

Rzucanie talerzami, używanie ostrych słów, a często też przekleństw, charakterystyczny śmiech oraz typowa tylko dla niej fryzura, która często staje się obiektem żartów to cechy rozpoznawcze Magdy Gessler. Trzeba tu jednak też nadmienić, że jeśli zachodzi taka potrzeba, to potrafi również wcielić się w rolę psychologa, co udowodniła wielokrotnie w Kuchennych Rewolucjach, rozwiązując prywatne problemy swoich podopiecznych. 

Równie często co uśmiech, fryzura Gessler wzbudza zniesmaczenie. Oburzeni widzowie najczęściej zarzucają restauratorce hipokryzję, ponieważ z jednej strony gani właścicieli odwiedzanych przez siebie lokali za niedbanie o czystość i porządek w kuchni, a sama gotując nie dba o to by jej okazale ułożone i przygotowane włosy nie wpadały do potraw, nad którymi bardzo często i nisko się pochyla. 

Bujne loki królowej

Magda Gessler kojarzona jest nie tylko ze swoim programem, ale również z burzą loków na głowie. To jej znak rozpoznawczy, który stał się elementem każdej stylizacji gwiazdy. Jej włosy zawsze ułożone są w ten sam sposób i budzą zachwyt za każdym razem. Magda ostatnio udała się na zasłużony odpoczynek i opalała się pod palmami w ciepłych krajach. Dodając zdjęcie z wakacji na swój Instagram fani zauważyli, że włosy gwiazdy na zdjęciu nie wyglądają jak w telewizji. Oczywiście nie obyło się bez dyskusji w komentarzach. 

- Na rany krystusa!!! Gdzie ten zacny lok!?! Odpadł? - napisał jeden z internautów pod jej zdjęciem na Instagramie (pisownia oryginalna).

Gessler bardzo chętnie wchodzi w interakcje ze swoimi fanami w social mediach, które prowadzi. Często odpowiada na ich pytania, przesyła im "besosy" (buziaki) z czego również jest kojarzona. Stworzyła nawet swoją markę parówek mięsnych "Besos". Restauratorka jest ikoną nie tylko wśród dorosłej grupy odbiorców, ale zaskarbiła sobie również sympatię nastolatków.

Głównie dzięki wdawaniu się w dyskusje w komentarzach i roztropnym wypowiedziom, które według młodzieży są zabawne. W sieci możemy zauważyć mnóstwo memów i zmontowanych filmików z udziałem celebrytki. Ma ogromny dystans do siebie i z chęcią przeróbki udostępnia dalej. 

Na ekranach telewizorów zawsze widzimy Magdę z burzą loków i mocnym makijażem. Do takiego wyglądu przyzwyczaiła nas przez wszystkie lata swojej obecności w mediach. Podczas wyjazdów wakacyjnych, gwiazda stawia na naturalny look. Swobodnie wrzuca do sieci zdjęcia bez makijażu. Możemy zauważyć, że bez sztabu stylistów jej loki nie są już tak spektakularne, jak w telewizji. Gessler tłumaczy, że przez wilgoć jej włosy się prostują.

Fani komentują, że zdecydowanie bardziej podoba im się gwiazda w naturalnym wydaniu. Posypało się mnóstwo komplementów o jej delikatnych falach na głowie. Twierdzą, że taki wygląd odmładza 66-letnią kobietę. Dotarliśmy do zdjęć, które naprawdę mogą Was zszokować. Oto Magda Gessler, jakiej nie znacie.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu