Zamówiła produkty z internetowego sklepu Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, co było w jednym produkcie

Magda Gessler otworzyła sklep z jedzeniem
Wstecz

1 z 7

Dalej

Magda Gessler otworzyła własny sklep z jedzeniem

Magda Gessler postanowiła rozszerzyć wachlarz swoich zawodowych możliwości i zająć się zupełnie nowym projektem. Choć na co dzień jest właścicielką kilku restauracji oraz cukierni, prowadzi swój własny program oraz jest jurorką w kulinarnym show telewizyjnym, zdecydowała się otworzyć własny sklep. 

Magda Gessler zaskoczyła wszystkich z dumą obwieszczając, że już można składać zamówienia w jej internetowym sklepie "Schronisko Smaków". Restauratorka ma w swojej ofercie zdrowe, ekologiczne i nieprzetworzone produkty, od słodkości po wykwintne produkty. 

- Zasada, która nam przyświeca przy tworzeniu przetworów jest prosta: mają być lepsze niż w domu, pozbawione konserwantów, oleju palmowego i innych świństw. (...) Tworzymy produkty najwyższej jakości, smaczne, takie, których się nie wstydzimy - widnieje na stronie. 

Dziennikarka Wirtualnej Polski postanowiła zakupić kilka rzeczy w sklepie Gessler i przekonać się, czy oczekiwania miną się z rzeczywistością. Obserwacje i wnioski, którymi podzieliła się w artykule opublikowanym w WP, są dość zaskakujące. Koniecznie zajrzyj na kolejne strony naszej galerii, by dowiedzieć się, jak w praktyce wyglądają zakupy w internetowym sklepie królowej TVN-u. 

Kliknij "Następna strona", by poznać szczegóły. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bajecznie prosty sernik bez pieczenia zrobisz w kilka minut. Prawdziwe niebo w gębie, nie zostanie nawet okruszek
  2. Znalazła szczeniaka porzuconego w kartonie. Gdy zbadał go lekarz, złapał się za głowę, nie widział nic podobnego
  3. Kierowco, auto długo stało nieużywane? Niedobrze, lepiej nim nie jechać od razu, konieczne są 3 ważne kroki
Następna strona