Magda Gessler rzucała talerzami, przeklinała i wyrzucała ludzi. Mamy zdjęcie z jej największej awantury w historii

Autor Agata Karczewska - 11 Września 2019

Magda Gessler w dużej mierze odpowiada za sukces programu "Kuchenne rewolucje". To właśnie dzięki jej charyzmie widzowie tak chętnie oglądają kolejne odcinki hitu TVN-u. Wiele osób najbardziej interesuje się jednak awanturami, które podczas kręcenia show pojawiają się bardzo często.

Magda Gessler znana jest ze swojego perfekcjonizmu, który szczególnie objawia się podczas pracy w kuchni. Właśnie z tego powodu tak szybko wpada w złość, kiedy widzi niedociągnięcia restauratorów z całej Polski. Doskonale wie, że zgłaszają się oni do programu po to, żeby gwiazda TVN-u im pomogła, ale niektóre obrazki są ponad jej siły. W takich momentach celebrytka wybucha i w pełnej krasie objawia się jej ognisty temperament.

To, czego słynna restauratorka nie akceptuje, to przede wszystkim brak porządku w miejscu pracy. Według niej funkcjonowanie knajpy ściśle zależne jest od dyscypliny i dbania o czystość. W końcu w tych miejscach przygotowuje się jedzenie, co oznacza, że warunki powinny być zawsze sterylne. Lokale, które odwiedzała podczas licznych sezonów "Kuchennych rewolucji", pod tym względem pozostawiały wiele do życzenia. Brudne przyrządy kuchenne, szafki czy stare produkty w lodówkach to niestety standard. Magda Gessler za pośrednictwem telewizji postanowiła pokazać Polakom, jak powinna wyglądać dobrze prosperująca restauracja.

Często jej rewolucyjne przemiany spotykają się z niechęcią i złością właścicieli i pracowników. W wielu odcinkach próba przeprowadzenia metamorfozy kończyła się ostrymi kłótniami, trzaskaniem drzwiami, kultowym już rzucaniem talerzami przepychankami słownymi. Niektórzy właściciele nie mogli zaakceptować tego, że ktoś rządzi się w ich lokalu i poucza ich, jak powinni prowadzić biznes. Jak wiadomo, takie nastawienie jest absurdalne, bo skoro zaprosili Gessler do siebie, to ewidentnie interesy nie szły im tak, jak sobie wymarzyli.

Fani programu najbardziej lubią właśnie te odcinki, w których Magda Gessler wpada w szał i w spektakularny sposób wprowadza swojej rządy. Słynna restauratorka nie cofnie się przed niczym, żeby uchronić ludzi zalewem przeciętnych knajp serwujących kiepskie potrawy. Gwiazda TVN-u wiele razy podczas show krzyczała, przeklinała i rzucała talerzami. Największe awantury w historii "Kuchennych rewolucji" były kombinacją wszystkich tych spektakularnych elementów. Wtedy właściciele lokalu musieli poradzić sobie z gniewem celebrytki. Nie było miejsca na sprzeciw ani dyskusje. Biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie Gessler, a także jej wielkie sukcesy w dziedzinie prowadzenia kulinarnego biznesu, jasne było, że jej rady uzdrowią to miejsce. Mimo złości i wrzasków, Magda Gessler w gruncie rzeczy robi to z dobrego serca. Zależy jej po prostu na tym, żeby pomóc tym ludziom i uzdrowić ich podupadłą restaurację. Oto zdjęcia z najbardziej spektakularnych awantur podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji".

Kliknij "Następna Strona" żeby zapoznać się z pierwszym.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News