Magda Gessler wywołała niemały skandal. W sieci opublikowała jedno zdjęcie i się zaczęło

Magda Gessler sądziła, że fani się nie zorientują?
facebook.com magdagessler.official
Wstecz

1 z 7

Dalej

Magda Gessler sądziła, że fani się nie zorientują?

Magda Gessler stała się niesamowicie aktywna w mediach społecznościowych. Niezwykle towarzyska restauratorka jeszcze więcej czasu spędza wirtualnie, na pogawędkach z fanami. Jednocześnie reklamuje swoje restauracje i zachęca do niewychodzenia z domu. Nawet w czterech ścianach nie było trudno o wpadkę.

Znana restauratorka udziela się m.in. na Facebooku. Na jej profilu codziennie możemy natrafić na zdjęcia z długimi, pełnymi emocji wpisami. To właśnie pewne zdjęcie wywołało tak ogromną burzę w internecie. Jeden z internautów boleśnie obnażył prawdę.

Magda Gessler zupełnie się tego nie spodziewała, a zdjęcie nadal możemy oglądać na jej profilu. Miała czyste intencje, chcąc zainteresować fanów wspomnieniami i "prywatnym archiwum", jednak dlaczego podzieliła się akurat tym materiałem?

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć ogromną wpadkę Magdy Gessler. Jedna spostrzegawcza osoba zrujnowała jej niecny plan?

Zobacz także:

  1. Gdy zaczął dorastać, jego wygląd zmienił się nie do poznania. Na świecie jest tylko kilkadziesiąt takich przypadków
  2. Niewiarygodne, kot waży aż 16 kg. Jest większy od psa, zdjęcia rozkładają na łopatki
  3. Zrozpaczona mama ze łzami w oczach apeluje do wszystkich rodziców. Skandaliczna historia, jej mały synek walczy o życie
  4. 8-latka z Wielkopolski zarażona koronawirusem. Miała tylko jeden, bardzo nietypowy objaw, warto wiedzieć

Źródło: Facebook

Następna strona