Bohaterowie "M jak miłość", których już z nami nie ma. Zapamiętamy ich na zawsze

M jak miłość
Pixabay.com
Wstecz

1 z 10

Dalej

M jak Miłość jest serialem, który od wielu lat cieszy się coraz większą liczbą oglądających. Na antenie TVP2 jest emitowany już 19 lat. Przez tak długi czas trwania produkcji niektórzy aktorzy odeszli z tego świata, a część została uśmiercona przez producentów z różnych przyczyn. Odejście ulubionych bohaterów wywoływało rozpacz u miliona polaków, jednak ich postacie będą zawsze żywe w naszych pamięciach. Przypominamy odtwórców ról serialu, z którymi musieliśmy się pożegnać.

M jak Miłość pierwszy raz zostało wyemitowane 4 listopada 2000 roku. Przez ten cały czas wiele się zmieniło, a bohaterowie dorastali bądź starzeli się na naszych ekranach.
Przez 19 lat niektórzy widzowie bardzo zżyli się z tą produkcją i rutyną dla nich jest poniedziałkowe i wtorkowe oglądanie dalszych losów bohaterów. W te dwa dni w tygodniu, podczas których trwa emisja serialu, dla wszystkich fanów jest to czas zarezerwowany właśnie dla Mostowiaków.

Przez te wszystkie lata w serialu przewinęło się mnóstwo bohaterów. Niektórzy odegrali epizodyczne role, inni wcielali się w główne charaktery. Jako, że M jak Miłość to serial opowiadający o codziennym życiu i losach poszczególnych rodzin to śmierć postaci jest nieunikniona.

aktorzy, którzy rezygnowali z głównych ról z różnych przyczyn, wtedy producenci zmuszeni byli do uśmiercania ich serialowych kreacji. Najwięksi fani nie mogli pogodzić się ze śmiercią ulubionych bohaterów i chociaż z niektórymi pożegnaliśmy się już dawno temu, to do dzisiaj doskonale pamiętamy ich postawy. Bez nich serial wygląda zupełnie inaczej, a bohaterowie zastąpieni innymi aktorami to już zdecydowanie nie to samo.

Bywało tak, że po uśmierceniu niektórych postaci fani buntowali się i przestawali oglądać serial, bo coś poszło nie po ich myśli. Tak zdarzało się dosyć często, widzowie obrażają się na ulubione seriale, bo oglądając je przez tyle lat, czują się z bohaterami na tyle zżyci, że uważają, że mogą mieć jakikolwiek wpływ na ich losy.

W sytuacji, gdy jeden z odtwórców ról umierał i jego postać siłą rzeczy musiała również zniknąć z ekranów, widzowie przeżywali śmierć aktora równie bardzo, jak śmierć kogoś bliskiego z rodziny.
Przypominamy bohaterów serialu M jak Miłość, których już z nami nie ma. Zapamiętamy ich jednak na zawsze.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona