Ostre fotki aktorek "M jak miłość". Ich wdzięki w negliżu powalają [FOTO]

M jak miłość
Instagram / Anna Mucha
Wstecz

1 z 9

Dalej

M jak miłość jest serialem chętnie oglądanym na TVP2. W tym roku mija 19 lat, odkąd możemy śledzić losy uwielbianych bohaterów na ekranach naszych telewizorów. Osoby, które na bieżąco śledzą zagmatwane perypetie postaci, zdążyły bardzo zżyć się z serialowymi rodzinami, ale i z odtwórcami ich ról. Niektórzy z nich zgromadzili sporo obserwatorów na swoich portalach społecznościowych, którzy bacznie obserwują ich prywatne życie. Aktorki lubią pochwalić się swoimi wdziękami w bikini, co często wzbudza niemałe kontrowersje. Część z nich zdecydowała się na naprawdę odważne sesje, które niektórych zdziwiły, a innym rozgrzały wyobraźnię. Przedstawiamy ostre i zaskakujące zdjęcia.

M jak miłość to nieodłączna wieczorowa rutyna dla wielu wiernych fanów, którzy z zapartym tchem obserwują losy bohaterów swojego ulubionego formatu. Przez wszystkie lata emisji serialu, niektóre aktorki dorastały na naszych oczach i mogliśmy uważnie śledzić, jak z dzieci, przeobrażają się w dorosłe, niezwykle zmysłowe kobiety. Wiele z nich bardzo się zmieniło, a ich bardzo odważne i zmysłowe zachowania wzbudzały gorące dyskusje i wielkie emocje. Nie wszystkim przypadły do gustu ich odważne sesje zdjęciowe, na których wdzięcznie prężą się przed obiektywami, prezentując swoje wdzięki oraz niesamowitą figurę. 

Pobyt na luksusowych wakacjach, którymi chętnie chwalą się na swoich portalach społecznościowych niemalże zawsze jest równoznaczny, z tym że pojawi się jakieś zdjęcie w bikini. Takie fotografie wywołują w odbiorcach mieszane odczucia. Część z nich pochwala, komplementując ciało gwiazd, część negatywnie komentuje, twierdząc, że nie wypada wrzucać takich zdjęć do sieci. Niezależnie jednak od odbiorców, jeden cel zawsze jest osiągnięty - o celebrytkach, które decydują się na ten krok, robi się niesamowicie głośno i momentalnie pojawiają się na pierwszych stronach wszystkich tabloidów. Może to niektórych oburzać, jednak przekłada się na wzrost popularności instagramowych profili oraz bezustanny wzrost liczby obserwujących, których często są już setki tysięcy. 

Niektóre z gwiazd serialu M jak miłość, zdecydowały się na odważne kampanie reklamowe, bądź udział w kontrowersyjnej, nagiej sesji. Tak zmysłowe zdjęcia bez wątpienia rozpalają wyobraźnię, ale i pokazują, że gwiazdy nie boją się prezentować swoich walorów i sylwetki, co często jest motywację dla wielu fanek. Stosowane przez celebrytki diety, ćwiczenia i aktywny tryb życia sprawia, że często na podobne wyzwania decyduje się wiele Polek, które pozazdrościły figury swoim ulubienicom z ekranów telewizorów. W ten sposób rośnie również znacząco popularność wielu sposobów odżywiania oraz trenerów personalnych, którzy znani są z ćwiczenia z największymi gwiazdami polskiego show-biznesu. 

Bardzo często odważne publikacje związane są również z promowaniem różnych zachowań lub przedmiotów użytkowych, takich jak konkretne wzory bikini czy dmuchane zabawki do wody, jak na przykład różowe flamingi, które momentalnie podbiły serca Polaków. Wpływa to na najnowsze trendy sprzedażowe i przekłada się bezpośrednio na to, co wszyscy widzimy w miejscach masowego wypoczynku Polaków. Choć dyskusja trwa przede wszystkim o tym, czy publikowanie takich zdjęć przystoi celebrytkom, które często są także matkami, nie da się nie zauważyć, że to właśnie takie publikacje mają najwięcej reakcji i serduszek od zachwyconych fanów, którzy nie mogą napatrzeć się na nagie ciała gwiazd, które zobaczyć można jedynie na ekranach telewizorów.

Przedstawiamy odważne zdjęcia bohaterek serialu, które poruszyły Internetem.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona