Wszyscy pokochali ją za rolę w "M jak miłość". Dzisiaj jest wielką pięknością, ale jeszcze niedawno wszyscy ją wyzywali

M jak miłość
Kadr z serialu "M jak miłość"
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

M jak miłość jest serialem, który pomógł uzyskać sławę wielu aktorom. Iga Krefft mimo tego, że już jako dziecko występowała w popularnym serialu, to nie miała w szkole z tego tytułu taryfy ulgowej. Dzieci śmiały się z niej i negatywnie komentowały jej wygląd. To, co musiała przejść, było naprawdę straszne. W końcu po latach postanowiła o tym opowiedzieć. Przedstawiamy nieznane fakty z dzieciństwa aktorki, można uronić łzę na myśl o tym, przez co musiała przejść.

M jak miłość na antenie TVP gości już od wielu lat. W ciągu nieprzerwanego trwania tej produkcji, przez nasz ekran przewinęło się już sporo aktorów. Część ekipy pozostaje jednak niezmienna od pierwszych odcinków. Jedną z głównych bohaterek serialu jest Urszula, w którą wcieliła się Iga Krefft. Dziewczyna trafiła do domu dziecka z powodu alkoholizmu ojca. Została tam przyjaciółką Natalii, która została zaadaptowana przez Mostowiaków. Niedługo potem Hanka i Marek zdecydowali się także adoptować drugą dziewczynkę, dzięki czemu przyjaciółki zostały siostrami, a Ula na dobre zagościła w rodzinie Mostowiaków.

Urszula jest bardzo odważną i pomysłową postacią. Nigdy nie boi się wyznać swoich uczuć. W jej życiu prywatnym jednak nie zawsze było tak, jak na planie filmowym. Mimo tego, że już jako dziecko występowała na małym ekranie, to wciąż uczęszczała do szkoły i zmagała się z takimi samymi problemami, jak większość z nas. Jakiś czas temu postanowiła wyjawić smutną prawdę o swojej przeszłości. Okazuje się, że nie zawsze było tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. W dzieciństwie dziewczyna była nękana i szykanowana. Przez długi czas nie mogła zrozumieć, dlaczego dzieci aż tak jej nie lubią. Chciała coś zmienić, jednak powstrzymała ją przed tym jedna z najważniejszych dla niej osób. Aktualnie ma nieco inne podejście do tej sprawy, o czym również w ostatnim czasie zdecydowała się wypowiedzieć.

Oprócz kariery aktorskiej dziewczyna rozpoczęła również karierę muzyczną i to właśnie temu poświęca teraz najwięcej uwagi. Po wydaniu EP-ki podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music i przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu. Na scenie możemy ją spotkać pod pseudonimem Ofelia. Trzeba przyznać, że dziewczyna jest bardzo utalentowana.

Z uwagi na to, że występuje w M jak miłość już od najmłodszych lat, to mieliśmy okazje przyglądać się temu, jak dorastała. Chyba każdy zauważył, jak bardzo zmieniła się dziewczyna. Ona sama niejednokrotnie mówi, jak wiele zmieniło się nie tylko w jej wyglądzie, ale i postrzeganiu siebie.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej o smutnej przeszłości celebrytki.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serce
2. Śmierć mamy była dla Joanny Koroniewskiej wielkim ciosem. Przegrała walkę z ciężką chorobą
3. Doda, Kasia Cichopek i wiele innych gwiazd bez makijażu. Te zdjęcia pozbawią was kompleksów!
 

Następna strona