M jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!

Autor Paweł Rumiński - 28 Grudnia 2018

Ewelina Serafin była przed laty jedną z największych gwiazd "M jak miłość". Jej zawrotna kariera nieoczekiwanie zakończyła się wraz z końcem wątku granej przez nią w serialu postaci. Po latach życia z dala od blasku fleszy aktorka pojawiła się na poświęconej serialowi imprezie, zaskakując wielu swoim wyglądem.

Ewelina Serafin zadebiutowała na małym ekranie, wcielając się w Kasię Wójcik, dziewczynę Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) w przebojowym serialu TVP. Jej telewizyjna kariera nie trwała długo. Po roku serialowa Kasia rozstała się z Markiem i zaczęła pojawiać się w produkcji jedynie sporadycznie. Aktorka w kolejnych latach grywała przede wszystkim role epizodyczne i drugoplanowe w wielu serialach takich jak “Hotel 52”, “O mnie się nie martw” czy “Ojciec Mateusz”. W filmie “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” wystąpiła jako sekretarka Komitetu Centralnego PZPR.

Przez całe lata była gwiazda “M jak miłość” unikała salonów i blasku fleszy. Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Od chwili odejścia ze świata show-biznesu zdążyła urodzić dwójkę dzieci. Trzy lata temu na świat przyszedł jej synek Tadeusz, a rok temu media zaskoczyła wiadomość o narodzinach córeczki.

Dość nieoczekiwanie aktorka pojawiła się na imprezie z okazji 18 urodzin hitowego serialu. Dawni koledzy i koleżanki z planu musieli być zaskoczeni jej obecnością. Na czerwonym dywanie w ekskluzywnym warszawskim hotelu Marriot Serafin zaprezentowała się w długich włosach rozjaśnionych na platynowy blond. W prześwitującej kreacji i czarnych szpilkach wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów.

Uroczyste przyjęcie z okazji 18 urodzin “M jak miłość” zaszczyciły swą obecnością największe nazwiska związane obecnie lub dawniej z hitową produkcją TVP: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Kasia Cichopek i wiele innych. Tym bardziej interesującym zdarzeniem wydaje się zjawienie się na uroczystości gwiazdy, która przez wielu fanów “M jak miłość” może już nie być pamiętana.

Jak przez te wszystkie lata zmieniała się Ewelina Serafin? Zapraszamy do galerii poświęconej jej karierze i życiu prywatnemu.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News