M jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorów

M jak miłość
YouTube / TVN Style
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

"M jak miłość" to jednaz najbardziej popularnych produkcji polskiej telewizji. Aktorzy, którym udało się znaleźć swoje miejsce wśród obsady, zdobyli sporą popularność. Niestety niektórzy z nich zmagają się z problemami zdrowotnymi. Choroby dotknęły takie sławy jak chociażby Barbara Kurdej-Szatan, która wciela się w rolę Joanny Tarnowskiej. Przedstawiamy członków obsady serialu TVP2, którzy zmagają się z osobistymi tragediami. 

"M jak miłość" powstało zaraz po ogromnym sukcesie "Klanu", który pojawił się na kanale Telewizji Polskiej pod koniec lat 90. i okazał się prawdziwym hitem. Fani już niemalże dwie dekady mogą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. We wrześniu 2013 roku odbyła się jubileuszowa gala z okazji tysięcznego odcinka.

Niestety tragedie, jakimi są ciężkie choroby nie ominęły nawet aktorów słynnego serialu. Gwiazdy "M jak miłość" musiały zmierzyć się m.in. z boreliozą, zapaleniem wątroby czy rakiem piersi.

Choroby dotyczą każdego, w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Na szczęście, na bardzo wiele z nich można dobrać odpowiednie leki. Istnieją też sprawdzone sposoby, które mogą pomóc w walce z dolegliwościami. Jeśli chodzi o jedne z najcięższych chorób, na przykład nowotwory złośliwe, to najbardziej skuteczną, choć wyniszczającą metodą jest chemioterapia.

Oto jakie choroby stanęły na drodze aktorów jednego z najpopularniejszych polskich seriali.

Kliknij "Następna Strona".

 

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu