Jak zmieniały się dzieci występujące w "M jak miłość"? Mateuszek, Łukasz i Ula są nie do poznania!

Kadr z serialu "M jak miłość"
M jak miłość
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

M jak miłość i najmłodsze pokolenie aktorów wciąż zaskakuje wszystkich widzów serialu. Na naszych oczach wyrastają prawdziwe gwiazdy. Niektórych z nich można naprawdę nie poznać. Dzieci z rodziny Mostowiaków czy Zduńskich diametralnie się zmieniają. Właśnie rozpoczął się kolejny sezon serialu, a my nie możemy wyjść z podziwu. Przedstawiamy największe metamorfozy nastolatków z produkcji TVP.

M jak miłość jest serialem emitowanym od 2000 roku. Niektóre dzieci rozpoczęły swoją karierę wraz z początkiem tej produkcji i pozostali w niej do dziś. Teraz co prawda nie są już dziećmi, a dorosłymi osobami, ale my nadal pamiętamy ich początki. W niektórych przypadkach można nawet zastanawiać się przez dłuższą chwilę, kto jest kim.

Najwierniejszym fanom serialu nie umyka fakt, że coraz większe znaczenie w fabule serialu mają wątki związane z dziećmi. Trzeba przyznać, że producenci potrafią znaleźć perełki wśród najmłodszych aktorów, którzy dorastają na oczach widzów i wyrastają na prawdziwe gwiazdy.

Tak niezaprzeczalnie jest w przypadku sióstr Mostowiak, Natalki (Marcjanna Lelek) i Uli (Iga Krefft), które podbijają sieć, a ich zdjęcia spoza planu M jak miłość są coraz odważniejsze. Gołym okiem widać, że aktorkom bardzo zależy, by zerwać z wizerunkiem grzecznych Mostowiaczek.

Jedną z aktorek naszła pewna refleksja związana z tym, że jej serialowe dzieci towarzyszą jej na planie już tyle lat.

- Niedługo mnie przerosną. Marysia (Lenka) zaczęła grać moją córkę, jak miała roczek. Dziś ma 9 lat. Ignaś (Misiek) zaczął grać jak miał 5 miesięcy. Razem z moją osobistą córką bawili się na planie. Dziś ma prawie 4 lata...a ja...no cóż... - mogliśmy przeczytać na Instagramie Katarzyny Cichopek.

Dzieci rosną bardzo szybko, między innymi dlatego właśnie tak bardzo rzuca się to w nasze oczy. Przedstawiamy najbardziej zaskakujące metamorfozy.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jak zmieniła się córka Ali Zduńskiej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Sok z buraka ma niezwykłe właściwości, o których mało kto ma pojęcie. Nawet lekarze przyznają, że jest wyjątkowy
2. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej
3. Największe tajemnice ikon polskiego show biznesu. Tyszkiewicz i Jaworowicz mają mnóstwo do ukrycia!
 

Następna strona