Fatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiami

Autor Irmina Jach - 24 Sierpnia 2020

Łukasz Szumowski zmaga się z poważnym problemem natury osobistej. Były Minister Zdrowia zdradził, że jedna kwestia nie daje mu spokoju i wywiera duży wpływ na jego życie. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Sytuacja jest naprawdę poważna. Pozostaje współczucie.

Łukasz Szumowski od początku 2018 roku sprawował obowiązki szefa resortu zdrowia, zastępując tym samym dotychczasowego Ministra Zdrowia, Konstantego Radziwiłła. W zeszłorocznych wyborach kandydował do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości, otrzymując 35 798 głosów. Zaraz później ponownie objął zwierzchnictwo nad resortem, na skutek decyzji związanych z rekonstrukcją rządu premiera, Mateusza Morawieckiego.

Jasne i ciemne strony popularności poznał jednak dopiero po wybuchu pandemii koronawirusa. Przez pewien czas, jako znany kardiolog i pracownik naukowy Instytutu Kardiologii w Warszawie-Aninie, według sondaży, był uznawany za jednego z najbardziej zaufanych polityków w kraju. Jego reputacją zachwiała nieco informacja ujawniona w maju bieżącego roku, z której wynikało, że rodzina byłego szefa resortu zdrowia otrzymała granty Narodowego Centrum Badań i Rozwoju opiewające na 150 milionów złotych.

Przed kilkoma dniami, 18 sierpnia, Polacy dowiedzieli się, że Łukasz Szumowski zdecydował się na rezygnację z pełnienia dotychczasowej funkcji. Od tego czasu krajowe media nieustannie śledzą każdy ruch polityka. On sam chętnie wypowiada się na temat tego, jak praca wpłynęła na jego zdrowie i życie prywatne.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co zdradził Łukasz Szumowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okrutna choroba zabrała Darię Trafankowską i Annę Przybylską. Jedne z pierwszych objawów widać w oczach
  2. Gołota nigdy nie pokazywał córki. Teraz jej zdjęcie wyciekło do sieci
  3. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
  4. 22-letnia Maria usłyszała od księdza wstrząsające słowa. Wciąż nie może się pozbierać

Źródło: Fakt

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News