20 osób, które z lenistwa przeszły wszelkie granice. Przy 10. zdjęciu można tylko paść ze śmiechu

Autor Klaudia Bochenek - 21 Grudnia 2019

Ludzie są zdolni do naprawdę niewiarygodnych rozwiązań, kiedy są leniwi. Nie chce im się ruszać z miejsca, fatygować i tracić czasu do wykonywania obowiązków. Wpadają na takie pomysły, że najbardziej kreatywny człowiek będzie w szoku.

Ludzie skłonni do lenistwa potrafią wpaść na najbardziej irracjonalne pomysły. Można powiedzieć, że w życiu by nie zadziałały - a jednak się sprawdzają. Psycholodzy już kiedyś udowodnili, że skrajne lenistwo czasami uaktywnia kreatywność.

Niektórzy pracodawcy powiadają, że wolą zatrudnić kogoś leniwego niż mocno pracowitego, ponieważ osoba leniwa dojdzie do rozwiązania problemu szybciej i w nieskomplikowany sposób. Czy coś w tym jest? Można się przekonać, przeglądając poniższą galerię.

- (...) Innym wielkim myślicielom najlepsze pomysły przychodziły do głowy we śnie, podczas leniwego wylegiwania się w łóżku, na plaży lub podczas wędrówek - zaznaczył w swojej książce "Sztuka leniuchowania" Ulrich Schnabel.

Wszystko wskazuje na to, że lenistwo czasami się opłaca. Możemy na spokojnie przemyśleć niektóre problemy, a w momencie zrezygnowania sięgamy po rozwiązania, na które normalnie byśmy nie wpadli. Warto przyjrzeć się, co wymyśliły osoby, o których dzisiaj mowa w galerii. Wiele pomysłów doprowadza do łez śmiechu, a 10. jest wprost mistrzowskie.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć, do czego zdolni są leniwi ludzie.

Zobacz także:

  1. Dziewczynka nie może chodzić, ani siedzieć. Po zobaczeniu, co robi ostatkiem sił, trudno nie płakać
  2. Wybierz jedną postać z drzewa, a dowiesz się, kim skrycie jesteś. Uważaj, prawda może okazać się bolesna
  3. Najlepsze pomysły na prezent pod choinkę, który spodoba się każdemu. Koniecznie sprawdź, czy udało Ci się trafić
  4. Ich usta wyglądają jak mordki kreta. Nowa moda w zabiegach botoksem, kuriozalna i niesmaczna

Źródło: Google

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News