Lidl zrobi klientkom wyjątkowy prezent! Produkty światowej sławy w niskich cenach

Autor Weronika Szatkowska - 7 Grudnia 2018

SklepLidl zwrócił się do amerykańskiej piosenkarki Christiny Aguilery, z prośbą o zaprojektowanie kolekcji akcesoriów i sprzętu służącego do pielęgnacji i stylizacji włosów. Sześć głównych produktów pochodzących z tej linii będzie dostępnych w wyjątkowo niskich i konkurencyjnych cenach we wszystkich sklepach Lidl w Polsce od 10 grudnia.

Lidl jest jednym z najbardziej lubianych i najczęściej odwiedzanych przez Polaków sklepów. Ze względu na wysoką jakość i niskie ceny coraz więcej kupujących odwiedza właśnie niemiecką sieć. Co jakiś czas Lidl wprowadza oferty specjalne, które szokują i przyciągają klientów. Można kupić tam nie tylko produkty spożywcze, chemiczne i kosmetyczne, ale również sprzęt AGD, ubrania czy sezonowo artykuły występujące w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Teraz Lidl zaimponował kupującym i zdecydował się pójść o krok dalej. Po owocnej i udanej współpracy z HeidiKlum w dedykowanych kolekcjach, marka nawiązała współpracę z inną osobowością medialną, niezwykle lubianą w świecie rozrywki i show-biznesu, Christiną Aguilerą. Amerykańska piosenkarka od dawna ma swoją serię perfum, która bije rekordy popularności i jest uwielbiana przez płeć piękną. Aktualnie postanowiła pójść o krok dalej, tworząc serię urządzeń i akcesoriów fryzjerskich, niezwykle profesjonalnych i nowoczesnych, a jednocześnie dostępnych w bardzo przystępnej cenie. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć. Cała kampania i marka będzie nosiła nazwę Christina Backstage by Christina Aguilera. Piękne i gęste blond włosy bez wątpienia mogą przyciągnąć klientki do zakupienia suszarki czy lokówki wychodzącej spod ręki artystki.

W skład kolekcji wchodzą m.in.: suszarka do włosów z jonizacją 2200 W, szczotka prostująca z jonizacją, prostownica LED, lokówka czy pięć szczotek służących do rozczesywania i układania włosów. Oto poszczególne produkty, które wejdą do sprzedaży w Lidlu od 10 grudnia.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News