Lidl znowu to zrobi! Wystawi towary, o które klienci się pobiją

Bitwa w Lidlu
Youtube.com/innatelewizja
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Lidl jest niemiecką siecią sklepów dyskontowych, która cieszy się oszałamiającą wręcz popularnością w Polsce. Klienci giganta szukają okazji, aby kupić coś w wyjątkowo niskich cenach. Niekiedy powoduje to niemałe zamieszanie, które można porównać do zamieszek pomiędzy półkami. Od 1 grudnia wracają ulubione i najbardziej pożądane produkty. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy te najbardziej interesujące.

Nie każdy wie, że nazwa całej sieci pochodzi od nazwiska emerytowanego nauczyciela, Ludwiga Lidla. Sieć należy do Schwarz-Gruppe, która jest także właścicielem sklepów Kaufland. Początki działalności sięgają lat 30. XX wieku, a pierwszy sklep o nazwie Lidl został otwarty w 1973 roku. W 1997 roku Lidl założył swoją pierwszą stronę internetową.

Sklep cieszy się ogromnym powodzeniem w naszym kraju. Większość marek produkuje specjalne produkty tylko na potrzeby sieci. To m.in. BIO Organic, Crivit, Pikok, Pilos, Cien, Ryneczek Lidla, Chrupiące z pieca, Rzeźnik, Bluedino czy Crownfield.

Co jakiś czas Lidl zaskakuje klientów promocjami i ofertami specjalnymi. Wielu internautów twierdzi, że najlepsze ich produkty to czekolady gorzkie J.D. Gross, napoje roślinne, soczewica, ziarna słonecznika i pestki dyni, oliwa z oliwek, batoniki Dobra Kaloria czy orzechy nerkowca Alesto. Okazuje się, że sieć sprzedaje również świetnej jakości odzież narciarską i sportową. Niektóre produkty nie różnią się znacznie gatunkowo od drogich marek specjalizujących się właśnie w takim rodzaju ubrań. Bywa też dostępna bielizna męska i damska oraz ubranka dla najmłodszych, często ze stuprocentowej bawełny.

W dziale "warsztat" odnajdzie się każdy mężczyzna. Zestaw kluczy, żarówki, wiertarki, piła ręczna, kątomierze czy szlifierka wchodzą w skład produktów oferowanych przez ten sklep.

Najbardziej jednak pożądane są marki znane i popularne, które wprowadzane są do oferty sklepu w określonym czasie do wyczerpania zapasów. Od 1 grudnia powraca polska marka galanterii skórzanej Wittchen w bardzo niskich cenach. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości skóry naturalnej. Dostępne będzie aż 35 wzorów torebek, 16 wzorów rękawiczek, 13 wzorów pasków i 33 wzory portfeli. Oto lista najlepszych produktów do kupienia w Lidlu w najbliższym czasie.

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu