Lidl szaleje w Walentynki! Obłędne promocje na popularne prezenty

Lidl
youtube.com/Karol Kątny
Wstecz

1 z 12

Dalej

Lidl jest jednym z największych dyskontów w Polsce, który najczęściej przyciąga do siebie klientów świetnymi promocjami. Najlepsze z ofert pojawiają się jednak przy okazji różnych wydarzeń. Nie inaczej jest tym razem. Sklep przygotował wiele ciekawych produktów, które idealnie sprawdzą się na walentynkowy prezent. Zapraszamy do naszej galerii, w której przyjrzeliśmy się najciekawszym ofertom.

Lidl jest powszechnie znany na Starym Kontynencie. Sieć obejmuje obecnie swoją działalnością aż 26 państw europejskich i nadal się rozwija, zatrudniając około 180 tysięcy pracowników. To może być jeden z powodów, dla których w ofercie sklepu znajduje się tak wielka różnorodność produktów.

Ludzie jednak dość często wybierają inne sklepy dyskontowe. Niemiecka sieć ma na naszym rynku niejednego konkurenta. Największym z nich jest bez wątpienia Biedronka, która przez wielu uważana jest za lidera promocyjnych okazji.

Mimo wszystko, Lidl ma dobre perspektywy na zajęcie pozycji ulubieńca wśród konsumentów. Kilka miesięcy temu prezes polskiego oddziału Maksymilian Braniecki zapewniał, że sieć będzie otwierała około 25 nowych placówek rocznie. W 2018 roku było ich aż 629. To jednak nie wszystko, gdyż w niedalekiej przyszłości dyskont ma też zacząć wprowadzać kasy samoobsługowe.

Dyskonty są prawdopodobnie jednym z najlepszych miejsc, które powinniśmy odwiedzić, poszukując nowych promocji. Najczęściej jednak interesujące zniżki pojawiają się dopiero przy okazji różnych wydarzeń. Aktualnie sklep przygotował dla swoich klientów sporo obniżek oraz jednorazowych ofert ze względu na coroczne święto zakochanych.

Sieć zdecydowała się przedstawić specjalną ofertę z okazji walentynek. Wśród produktów, które idealnie nadadzą się na prezent dla Waszych ukochanych znalazły się m.in. różne rodzaje kwiatów oraz czekoladowych przysmaków. Trzeba przyznać, że Lidl się postarał. W propozycji sklepu znajdziecie nawet sushi w opakowaniu w kształcie serca.

Jeśli zamierzacie udać się po prezenty, musicie się pospieszyć, gdyż walentynkowe promocje trwają od 14.02.2019 do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie, jakie produkty znalazły się w ofercie w tym szczególnym dniu.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona