Lidl przebił konkurencję! Kosmiczne promocje zwalają z nóg

Promocje
Youtube.com/Poszukiwacz Plażowy
Wstecz

1 z 19

Dalej

Lidl szokuje klientów. Po raz kolejny oferta specjalna zwala z nóg. Takich artykułów nie dostaniecie w Biedronce. Regularnie sklep zadziwia swoimi promocjami, jednak tym razem nikt się tego nie spodziewał. Oto najlepsze okazje.

Lidl jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych sieci sklepów dyskontowych. Działa aż w 26 państwach europejskich i wszędzie cieszy się świetną opinią. Założycielem był Ludwig Lidl i, jak można się domyślić, nazwa pochodzi od jego nazwiska. Lidl przynależy do Schwarz-Gruppe, która posiada m.in. Kaufland.

Choć ciężko w to uwierzyć, początki Lidla sięgają lat 30. XX wieku. Wtedy właśnie Josef Schwarz i Ludwig Lidl otworzyli własną firmę o nazwie "Lidl & Schwarz Lebensmittel-Sortiments-Großhandel". Pierwszy sklep pod nazwą "Lidl" został otwarty w latach 70., już w 1988 roku, Lidl miał aż 460 filii i zatrudniał ponad 5700 pracowników. Na początku lat 90. powstał pierwszy Lidl poza granicami Niemiec, we Francji.

Jednak do Polski sieć ta przywędrowała nieco później. W październiku 2013 roku w naszym kraju został otwarty pięćsetny Lidl. W listopadzie 2017 roku naliczono 629 sklepów.

Sieć wzbudza jednak w naszym kraju także pewne kontrowersje. Z początkiem 2015 roku światło dzienne ujrzały sensacyjne fakty. Okazało się, że firma Schwarz wzięła kredyt preferencyjny na 900 mln dolarów, aby rozwijać Lidla w Polsce oraz innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Pożyczki udzieliły firmie Bank Światowy i EBOR. Przedstawiciele Solidarności oraz małych polskich sklepów uznali te działania za przejaw niedopuszczalnej pomocy wielkich instytucji finansowych dla międzynarodowego giganta.

Lidl jest szanowany głównie ze względu na wysoką jakość i wyjątkowo atrakcyjne ceny asortymentu. Zyskuje też, dzięki niesamowitym ofertom i niespodziankom. Posiada własną markę i świeżo wypiekane pieczywo oraz wyroby cukiernicze. Oferuje również żywność dla wegetarian i wegan.

Jakie promocje Lidl przygotował tym razem? W ofercie obowiązującej od poniedziałku 04.02.2019 do soboty 09.02.2019 znajduje się pościel i piżamy oraz produkty AGD, m.in. lampy, żarówki i wiele innych. Oto najlepsze dostępne aktualnie okazje.
(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona