Lidl oszalał na wiosnę! Spektakularne promocje przeszły najśmielsze oczekiwania

lidl
Youtube.com/Karol Kątny
Wstecz

1 z 16

Dalej

Lidl po raz kolejny szokuje klientów. Oferta, która będzie obowiązywała od czwartku 28.03. do niedzieli 31.03., zwala z nóg. Wszystko z okazji nadchodzącej wiosny. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy najlepsze promocje.

Lidl należy do najpopularniejszych i najbardziej lubianych sieci sklepów dyskontowych w naszym kraju. Początki Lidla sięgają lat 30., kiedy to w Szwabii założono działalność Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Aktualnie Lidl plasuje się w górnej stawce największych sklepów spożywczych w całej Europie. Działa w aż 26 krajach europejskich i wszędzie jest tak samo znany i uwielbiany.

Nazwa sklepu pochodzi od nazwiska jednego z dwóch założycieli, Ludwika Lidla. Pierwsze siedziby zostały otwarte w Ludwigshafen w latach 70., a w latach 80. doszło do ekspansji na terenie Niemiec. Później w latach 90. zaczęły powstawać pierwsze sklepy w innych krajach Europy. Tym sposobem Lidl stał jedną z największych sieci dyskontowych i pozostawia w tyle swoją konkurencję.

Na czym polega fenomen tej słynnej sieci dyskontów? Najprawdopodobniej do sklepów Lidl walą tłumy, przez dostępność produktów w wysokiej jakości po najniższych cenach. Poza tym sklep w swoim asortymencie ma również odzież, akcesoria dekoracyjne, sprzęt sportowy, sprzęt AGD, zabawki, chemię i kosmetyki. Od 2014 roku pieczywo w Lidlu jest wypiekane na miejscu i dlatego jest zawsze można kupić je chrupiące i świeże.

Aż 90% produktów w Lidlu to artykuły własne, specjalnie stworzone na potrzeby Lidla. Dzięki temu sieć może oferować bardzo dobre jakościowo towary, kontrolować koszty produkcji i przy tym obniżać koszty zaopatrzenia. Takie działanie zmniejsza opłaty i tym samym generuje o wiele więcej zysków niż w przypadku korzystania z innych znanych marek.  

Z powodu nadchodzącej wiosny Lidl przygotował szokującą ofertę promocyjną "Poczuj radość wiosennych okazji". Obowiązuje ona od czwartku 28.03. do niedzieli 31.03. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy dla Was najbardziej atrakcyjne cenowe okazje. Obniżki dotyczą głównie artykułów spożywczych, ale również kosmetyków. Niektóre artykuły zostały przecenione o 31%! Wśród nich znajdziecie mięso, pieczywo, owoce i warzywa. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona