Niewiarygodne promocje w Lidlu! Klienci nie mogą uwierzyć, absolutny hit

Autor Andżelika Wróblewska - 23 Kwietnia 2019

Lidl często zaskakuje swoich klientów licznymi promocjami i super ofertami. Niemiecka sieć sklepów lubi chwalić się tym, że ich ceny są najniższe na rynku. Rzeczywiście w markecie można znaleźć ogrom atrakcyjnych cen i niesamowity wachlarz asortymentu, którym dysponuje sklep.

Lidl w Polsce oprócz ponad sześciuset sklepów stacjonarnych ma 9 centrów dystrybucyjnych w całym kraju i zatrudnia około 15 000 osób. Ponadto, sieć współpracuje z polskimi firmami, takimi jak: Tarczyński S.A., Animex, Superdrob, Mlekovita, Sokpol. Sprzedaż polskich produktów stanowi 70% obrotów przedsiębiorstwa i na stałe goszczą one w ponad 20 krajach Europy.

Sieć marketów lubi chwalić się tym, że dla swoich klientów regularnie przygotowuje atrakcyjne oferty. O większości promocji możemy dowiedzieć się z gazetki, którą otrzymamy w sklepie. Wszystkie informacje są też dostępne na ich stronie internetowej.

Lidl dysponuje dużym asortymentem. Przez produkty spożywcze po te, których potrzebujemy do pracy w ogrodzie, czy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Dzięki temu możemy tanio zaopatrzyć się w niezbędne do codziennego funkcjonowania rzeczy.

W sklepie istnieje również dział "Kuchnia Lidla", w którym możemy zakupić świeże, jeszcze ciepłe pieczywo czy też wyszukane produkty z kuchni całego świata. Ponadto, mamy też możliwość odwiedzenia witryny internetowej zatytułowanej tak samo, jak dział. Na stronie znajdziemy dużo przydatnych porad i przepisów kuchennych.

Od pewnego czasu w części sklepów oferta została rozszerzona o produkty kawiarniane "na wynos". Co za tym idzie, w drodze do pracy możemy wstąpić do marketu po pysznego, świeżego croissanta i kawę.

Lidl wyszedł naprzeciw wiosennym porządkom, dzięki czemu możemy w atrakcyjnych cenach zakupić to, czego potrzebujemy. Z pewnością każda pani domu z chęcią zaopatrzy się w nową pościel, którą teraz można dostać w promocyjnej cenie. Oprócz nowego kompletu pościeli zakupić również można narzutę na łóżko. Dzięki takiemu kompletowi nasza sypialnia nabierze świeżego powiewu.

To tylko jedna z aktualnych promocji. Razem z redakcją Pikio wyszukaliśmy te najkorzystniejsze!

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News