Najsławniejsi ludzie w Polsce, którzy okazali się być homoseksualni. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenie

LGBT
screenshot Polsat
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

LGBT to temat, który od wielu miesięcy nie schodzi z ust Polaków. Chociaż dyskusje dotyczące tej społeczności budzą wiele kontrowersji, to bardzo często bierze się to z niczego innego, jak z niewiedzy. LGBT jest rozwinięciem angielskich słów - Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender, co w tłumaczeniu na język polski oznacza lesbijki, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów. To właśnie te wszystkie osoby składają się na społeczność LGBT.

Niewiele osób wie, że do grona tych osób należą znane i lubiane postacie, które oglądamy na co dzień na szklanym ekranie. Muzycy, aktorzy, naukowcy, politycy wyższego szczebla - wśród każdej z tych grup znają się osoby, które są odmiennej orientacji niż heteroseksualnej.

W niniejszym artykule przedstawiamy znane osobistości, które przyznały się do bycia orientacji homoseksualnej. Wiedziałeś o wszystkich?

Kliknij "następna strona", aby poznać nazwiska znanych osób należących do społeczności LGBT. Niektóre z nich mogą być niemałym zaskoczeniem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 72-letnia kobieta wyszła za mąż za 27-latka. Do sieci trafiły zdjęcia ich gorących pocałunków
2. Polsat ujawnił ohydne skandale pedofilskie. 5 z nich jest najobrzydliwszy
3. Lista produktów, które najczęściej powodują raka. Gdy zapoznasz się z tą listą będziesz w szoku
 4. Po śmierci właściciela pies codziennie uciekał z domu. Syn poszedł za zwierzakiem i odkrył prawdę, która rozdziera serce

 

Następna strona