Ważyła 450 kg, ale postanowiła walczyć. Niesamowite, jak dziś wygląda, prawdziwa petarda

Autor Agata Jaroszewska - 31 Maja 2020

Leczenie otyłości nie należy do najłatwiejszych zadań i często mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak długi oraz jak wymagający jest to proces. Przykład kobiety mieszkającej na stałe w Teksasie jest jednak dowodem, że jeśli się chce, to jak najbardziej jest możliwe osiągnięcie zakładanego celu. Mayra Rosales ważyła 450 kilogramów, jednak zdecydowała się diametralnie zmienić swoje życie i zawalczyła o swoje zdrowie. Niesamowite jak dziś wygląda, trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno miała trudności z wykonywaniem najprostszych codziennych czynności.

Nikt nie obiecywał, że leczenie otyłości w tak zaawansowanym stadium będzie proste. Każdy kto choć raz próbował zrzucić nieco nadprogramowych kilogramów wie, że osiągnięcie pożądanych efektów wiąże się z godzinami ciężkiej pracy oraz wyrzeczeń. Dla większości uczęszczających na siłownie praca nad sobą polega na wprowadzeniu kosmetycznych zmian w swoim wyglądzie, to w przypadku tej kobiety walka toczyła się o jej życie.

Kliknij "Następna strona", aby poznać szczegóły tej niesamowitej historii

Zobacz także:

  1. Dwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywał
  2. 2-latka wygląda, jak porcelanowa lalka. Poczekajcie tylko, aż zobaczycie jej mamę, opad szczęki nieunikniony
  3. Zrezygnowała z balu, bo nie miała pieniędzy na suknię. Wtedy jej kolega sprawił jej kapitalny prezent, efekt jest powalający
  4. Kobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na ciele

Źródło: Wirtualna Polska

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News