Lech Wałęsa pokazał, jak teraz spędza czas. Polacy zaniemówili, podobnego hitu nie było od lat

Autor Irmina Jach - 23 Września 2020

Lech Wałęsa należy do grona osób publicznych, które chętnie dzielą się kulisami swojego życia prywatnego z użytkownikami mediów społecznościowych. Na profilu byłego prezydenta regularnie pojawiają się fotografie, które wzbudzają duży entuzjazm wśród Polaków. Teraz opublikował coś, co sprawiło, że wszyscy zaniemówili. Pokazał, jak spędza wolny czas.

Lech Wałęsa od kilku dni przebywa w sanatorium w Lądku-Zdroju, gdzie poddaje się zabiegom leczniczym, a także korzysta z pięknych okoliczności lokalnej przyrody i świeżego powietrza. W czasie spędzanym na rekreacji nie zaniedbuje jednak fanów i zdaje regularną relację z tego, co się u niego dzieje. Na facebookowym profilu byłego prezydenta pojawiło się wiele ciekawych zdjęć. Trudno uwierzyć, że zdecydował się na upublicznienie niektórych z nich.

Uzdrowisko w Lądku-Zdroju jest najstarszym obiektem tego typu w Polsce. Na jego terenie można korzystać z udogodnień takich jak: kąpiele siarczkowo-fluorkowe i perełkowe, masaże wirowe i wibracyjne, natryski biczowe oraz zabiegi borowinowe. Lech Wałęsa zdecydował się na przetestowanie większości możliwości oferowanych przez kurort. Nietrudno zauważyć, że bawi się przy tym doskonale i w pełni korzysta z wolnego czasu. Lech Wałęsa jest ostatnio w doskonałym humorze. Zabiegi nie tylko poprawiają jego stan zdrowia, ale wyraźnie sprawiają mu przyjemność.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć, jak Lech Wałęsa spędza wolny czas

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czarna seria tragedii gwiazd z uwielbianego serialu TVN. Kolejne mierzą się z ciężką chorobą, śmiertelne niebezpieczeństwo
  2. Nikt nie dawał im szans na przeżycie. Dopiero po 2 latach rodzice zadecydowali, aby je ratować
  3. 2-latka z nieuleczalną chorobą otrzymała specjalny prezent. Jej reakcja jest bezcenna, wzruszające
  4. Skandaliczne zdjęcia z polskiego ślubu. Ciężko uwierzyć, że zrobili podobną rzecz

Źródło: Polsat News

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News