Ciężarna Lara Gessler wyszła bez ubrań na ulicę. Zdjęcia w sieci, widok odbiera mowę

Lara Gessler pochwaliła się ciążową sesją
Instagram lara_gessler
Wstecz

1 z 7

Dalej

Lara Gessler wyszła na ulicę bez ubrań

Lara Gessler niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Córka prowadzącej "Kuchenne Rewolucje" wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Tuż przed majówką na jej Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym czułym gestem obejmuje pokaźny brzuch. Celebrytka i jej mąż, Piotr Szeląg, są przeszczęśliwi na myśl o tym, że lada dzień zostaną rodzicami.

Od czasu, w którym Lara Gessler zdradziła swoją tajemnicę, na jej profilach regularnie pojawiają się zdjęcia relacjonujące przebieg ciąży. Ostatnie miesiące przyszła mama spędzała w domku letniskowym na Mazurach, gdzie cieszyła się spokojem i pięknymi okolicznościami przyrody. Odosobnienie miało też uchronić ją przed konsekwencjami pandemii koronawirusa.

Lara Gessler, która jest właścicielką restauracji, doceniła możliwość prowadzenia biznesu przez internet. Jej obecność w lokalu Słodki nie jest konieczna, dlatego, że do niedawna większość posiłków była sprzedawana na wynos. Przyszła mama urozmaica sobie czas, ćwicząc jogę, gotując i oddając się lekturze książek.

Wszystko wskazuje na to, że Lara Gessler niedawno zdecydowała się na krótki pobyt w Warszawie. Efektem tego zdarzenia jest ciążowa sesja zdjęciowa wykonana przez fotografkę, Agatę Serge. Fotografie, do których pozowała celebrytka, są naprawdę wyjątkowe. Ciężarna córka Magdy Gessler wyszła na ulicę bez ubrań. Efekty pracy Lary Gessler i Agaty Serge są zachwycające, widok odbiera mowę. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć sesję ciążową Lary Gessler

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trąba powietrzna przeszła przez polskie miasto, porażające zdjęcia szkód. Ciężko powstrzymać łzy
  2. Które zdjęcie wzbudza w tobie największy lęk? Odpowiedź zdradza głęboko ukrytą prawdę na twój temat
  3. Majka Jeżowska i Krystyna Prońko kochały jednego mężczyznę. Wyjątkowo dramatyczny finał
  4. Kobieta wsiadła do auta znajomego i zaginęła. Miesiąc później zniknęła druga osoba, po 6 latach porażająca prawda wyszła na jaw

Źródło: Super Express

Następna strona