Anna sama wyremontowała starą kuchnię. Wydała na to grosze, a efekt jest piorunujący (Zdjęcia)

Kuchnia
YouTube/Anna_Studio
Reklama
Wstecz

1 z 23

Dalej

Kuchnia jest jednym z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych pomieszczeń w każdym domu i zależy nam, żeby się dobrze prezentowała. Niestety remont może nierzadko kosztować krocie. W tym przypadku było jednak inaczej. Młoda dziewczyna samodzielnie odnowiła kuchnię i dzięki temu sporo zaoszczędziła. Efekty zobaczcie sami.

Kuchnia według wielu powinna godnie reprezentować właściciela mieszkania, dlatego to ważne, żeby wyglądała korzystnie. Niektórzy z nas decydują się na generalny remont, jednak ze względu na wygórowane ceny to rozwiązanie nie jest dostępne dla wszystkich. Anna postanowiła własnymi siłami odświeżyć kuchnię mamy z naprawdę małym wkładem finansowym.

Remont pomieszczenia trwał prawie miesiąc, ponieważ Anna pracowała bez niczyjej pomocy. Dziewczyna chciała zrobić niespodziankę swojej 60-letniej matce, której kuchnia nie zmieniała wyglądu od 30 lat. Większość potrzebnych przedmiotów i narzędzi kobieta kupiła sprytnie korzystając z promocji i wyprzedaży w jednym z najpopularniejszych sklepów z domowym sprzętem. Tam Anna kupiła nową baterię kuchenną, blaty, krzesła i zlew. Dziewczyna podeszła do całej sprawy entuzjastycznie i podzieliła się swoimi dokonaniami w Internecie, za pomocą lubianego serwisu YouTube. Anna całość zaprojektowała tak, żeby kuchnia cieszyła oko, a przy tym była praktycznie i wygodnie urządzona. Wiele z jej rozwiązań jest niecodziennych, jak na przykład całkowita rezygnacja z piekarnika. Dziewczyna uznała, że matka i tak rzadko piecze ciasta więc nie będzie jej potrzebny. 

Całość prezentuje się naprawdę niesamowicie, aż trudno uwierzyć, że na remont Anna wydała tak niewiele.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się ile kosztował remont kuchni mamy Anny.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 16 najwierniejszych ras psów. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, masz ogromne szczęście
2. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
3. Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego z ostatnich dni porażają. Oby szósta z nich nigdy się nie spełniła, bo będzie bardzo źle

Następna strona