7 najlepszych dań świątecznych wg przepisów Magdy Gessler. Są błyskawiczne w przygotowaniu, można je zrobić na ostatnią chwilę

Kuchenne rewolucje
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kuchenne rewolucje to program uwielbiany przez wielu. To właśnie w nim Magda Gessler udziela cennych wskazówek właścicielom restauracji. Jej rady już niejednokrotnie pozwoliły uratować komuś jego biznes, a wszystko za sprawą tego, że potrawy, które wprowadziła do karty dań, podbiły podniebienia wszystkich gości. Gwiazda podzieliła się swoimi świątecznymi przepisami, które są wbrew pozorom banalnie proste i można je wykonać nawet na ostatnią chwilę. To doskonała opcja dla tych, którzy wcześniej nie mieli czasu.

Kuchenne rewolucje już od lat cieszą się dużą oglądalnością. Widzowie uwielbiają kontrowersyjne zachowanie Magdy Gessler, która czasami nie przebiera w słowach. Faktem jednak jest, że jej rady są niezwykle trafne i cenne.

Jakiś czas temu gospodyni programu podzieliła się swoimi niezawodnymi przepisami na świąteczne dania. Dzięki tym przepisom twoi goście będą prosić o dokładki i wszystko zniknie ze stołu w mgnieniu oka. Sekret tkwi w szczegółach i wcale nie wymaga dużej ilości czasu.

Święta wiążą się z mnóstwem przygotowań i godzin spędzonych w kuchni. Co roku te same potrawy, przygotowywane w identyczny sposób, lądują na naszych stołach. Czasami jednak warto zaszaleć i zmienić coś w swojej kuchni.

Pierogi z kapustą i grzybami, kompot z suszu czy śledź po kaszubsku to coś, co zabryluje na twoim wigilijnym stole. Jeśli jeszcze nie przygotowałaś wszystkich potraw bądź jeszcze brakuje ci, tak zwanej wisienki na torcie, to koniecznie przejrzyj przepisy, które dla ciebie wybraliśmy. Te 7 prostych przepisów sprawi, że odniesiesz kulinarny sukces.

Kliknij Następna Strona, żeby je sprawdzić.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. W nocy do jego domu wdarło się zwierzę. Rzeczy, które wydarzyły się następnego ranka, wyciskają łzy z oczu
2. Dziewczyna zachwyca z jednego niesamowitego powodu. Kobiety jej zazdroszczą, a mężczyźni natychmiast się oświadczają
3. Nieznana przeszłość Krystyny Feldman. Na jaw wyszły dramatyczne fakty
4. Miejsce, które zapiera dech w piersiach. Stykają się w nim się dwa oceany, ale się nie mieszają
 

Następna strona