Nieziemskie 12 potraw wigilijnych wg Gessler. Są wyjątkowo proste, a pyszne jak żadne inne

Autor Weronika Wasiak - 21 Grudnia 2019

"Kuchenne rewolucje" od samego początku cieszą się niebywałą popularnością, co pozwala stacji TVN na emisję kolejnych sezonów. Prowadząca przemierza Polskę, by nieść pomoc kolejnym właścicielom lokali i sprawić, by prosperowały jeszcze lepiej. Restauratorka wprowadza zmiany nie tylko w kuchni, ale i życiu bohaterów, co dla telewidzów jest niekiedy dość zaskakujące. Zdecydowana większość woli skupiać się jednak na recepturach, jakie w czasie rewolucji prezentuje celebrytka, by później zastosować je we własnym domu.

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" wychodzi swoim fanom naprzeciw i w przedświątecznej gorączce prezentuje najlepsze, opracowane samodzielnie przepisy na 12 tradycyjnych potraw. Magda Gessler w każdym ze swoich lokali udowadnia, że ma niebywałe wyczucie smaku, dlatego jej przepisom bez obaw można zaufać.

Gwiazda stara się, by receptury nie były skomplikowane oraz by nie wymagały gamy rozmaitych składników, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na ich wykonanie. Wigilijne przepisy nie są wcale odstępstwem, dlatego ci, którzy nie opracowali jeszcze świątecznego menu lub ci, którzy chcą zaskoczyć bliskich nieco zmienionym smakiem tradycyjnych dań, koniecznie powinni wypróbować prezentowane przez Gessler przepisy. Są pyszne, ale i szybkie w przygotowaniu, zatem przygotowanie wbrew pozorom nie spędza snu z powiek.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć najlepsze przepisy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialny poradnik, jak łatwo ulepić pierogi. Wyjdą idealne i nie będą się rozpadać podczas gotowania
  2. Gwiazdy "Kiepskich" nie żyją, odeszły nagle. Bawili nas do łez
  3. Rodzice nie chcieli wypuścić martwego noworodka z objęć. W pewnej chwili mama zaczęła krzyczeć i stało się niewyobrażalne
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News