Ależ widok! Magda Gessler drastycznie schudła, ujawniła swoją sekretną dietę

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" mocno schudła
instagram.com/magdagessler_official/
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" mocno schudła

Dzięki programowi "Kuchenne rewolucje" poznaliśmy Magdę Gessler z każdej strony. Również mogliśmy przypatrywać się jej niecodziennej metamorfozie. Od pewnego czasu restauratorka zdecydowanie inaczej wygląda.

Magda Gessler słynie z uwielbienia do obszernych swetrów, bluzek i narzutek we wszystkich kolorach tęczy. Do tego dobiera bogato brzęczącą biżuterię, poprawia burzę blond loków i może przeprowadzać kuchenne rewolucje.

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy mogliśmy zaobserwować, że styl ubierania znanej restauratorki znacznie się zmienił. Przez wybieranie bardziej dopasowanych ubrań wszyscy zauważyli, że mocno schudła.

Magda Gessler chwali się również zdjęciami na Instagramie, gdzie prezentuje szczupłe nogi w obcisłych dżinsach i spódnicach. Dieta, którą zaczęła stosować, miała na nią ogromny wpływ. Magda Gessler była zasypywana pytaniami, jak udało jej się zrzucić kilogramy bez katowania się i ścisłych jadłospisów. Wiadomo już, jak to zrobiła.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć ogromną metamorfozę Magdy Gessler i poznać tajniki jej diety. Jest prosta, a efekt nieziemski.

Zobacz także:

  1. Bawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzów
  2. Była ikoną w PRL, teraz gwiazdą Barw Szczęścia. Przyznała się do strasznego nałogu, była na skraju
  3. Adoptowali kota, który urósł do ogromnych rozmiarów. Mimo obaw postanowili go zatrzymać, zdjęcia wprawiają w osłupienie
  4. Widzisz na tym zdjęciu zwierzę? Dużo osób się poddaje, a ponoć jest banalnie proste

Źródło: Instagram

Następna strona