Kuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światem

Wojewódzki
Youtube.com/Browar Namysłów TV
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i popularnych dziennikarzy i postaci ze świata show-biznesu. Szokuje swoimi wypowiedziami i budzi podziw, jeśli chodzi o jego pewność siebie. Niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym i wiele informacji ze swojego życia prywatnego skrywa przed mediami. Niedawno wydał autobiografię i udzielił kilku wywiadów, w których pozwolił sobie na dość daleko idące uzewnętrznienie. Wyjawił kilka sekretów i faktów. Nikt się tego nie spodziewał. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię mówiącą właśnie o pikantnych szczegółach z jego życia.

Z czego słynie Kuba Wojewódzki? Mówi się, że z miłości do drogich samochodów i do kobiet, zwłaszcza tych dużo młodszych. Okazuje się, że niewiele z nich potrafi oprzeć się urokowi osobistemu dziennikarza. W jego życiu na pewno nie ma nudy. Ilość romansów, o których wspominał i tych, o których dowiedzieli się dziennikarze, jest ogromna. Najgłośniej było o jego w związku z Anną Muchą, którą wspomina do tej pory. W swojej autobiografii uchylił też rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jego relacje z innymi gwiazdami i celebrytkami. Wiele kobiet ze świata show-biznesu, po których byśmy się tego nie spodziewali, miało z nim przelotny romans lub bliższą relację.

Pieniądze jednak nie potrafią wynagrodzić wszystkiego. Mimo że dziennikarz nie narzeka na ich niedostatek, to wciąż brakuje mu w życiu stabilizacji i trwałego związku. Jakiś czas temu ostentacyjnie chwalił się związkiem z dużo młodszą Renatą Kaczoruk. Przez długi czas media spekulowały na temat ich zaręczyn czy ślubu. Wiadomość o ich rozstaniu zaskoczyła wszystkich. Wydawałoby się, że byli parą idealną. Podobno modelka zarzucała showmanowi niepoważne podejście do życia, choć sama nigdy nie komentowała publicznie, dlaczego się rozstali i co ich poróżniło.

Nie każdy wie, że oprócz talentu prowadzącego i dziennikarskiego, Wojewódzki został obdarzony też zdolnościami muzycznymi. Przez lata udzielał się jako perkusista i m.in. to otworzyło mu furtkę do kariery. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy dla Was sekrety z życia celebryty, które zaskoczą każdego.

Następna strona