Kuba Wojewódzki przebił dno. Najbardziej żenujące jego słowa

Kuba Wojewódzki
youtube.com/tvnpl
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji TVN. Showman od lat prowadzi swój własny program, który wciąż cieszy się dużą popularnością. Dziennikarz zapewnił sobie rozgłos m.in. swoimi kontrowersyjnymi żartami na tematy, o których większość wolałaby się publicznie nie wypowiadać. Niestety, z tego powodu zetknął się również z falą krytyki. Zapraszamy do naszej galerii, w której zebraliśmy najbardziej żenujące jego wypowiedzi z ostatnich lat.

Kuba Wojewódzki od lat jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych, ale również najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie. Showman rozgłos zdobył głównie dzięki swojemu programowi pt. "Kuba Wojewódzki", który prowadzi od 2002 roku. Na początku talk-show był transmitowany na antenie Polsatu, jednak w 2006 dziennikarz rozpoczął współpracę z telewizją TVN.

Dziennikarz przez wiele lat swojej kariery zetknął się z wieloma sytuacjami, w których pokazał się z nie najlepszej strony. Niejeden raz decydował się on na wypowiedzi, które wielu odbierało za obraźliwe. W szczególności ucierpiały w takich momentach kobiety, o których showman dość często mówił z pogardą. W życiu prywatnym do dzisiaj nie znalazł on stałej miłości. Niestety, z czasem coraz trudniej będzie mu założyć rodzinę, gdyż w sierpniu br. skończy już 56 lat.

Satyryk po swoich kontrowersyjnych wypowiedziach być może nie jest już uważany przez płeć żeńską za odpowiedniego kandydata na męża. W przeszłości miał on jednak wiele pięknych partnerek, m.in. Annę Muchę. Podobno rozstała się ona z nim, ponieważ uważała, że nie był dość dojrzały. Po licznych niezbyt eleganckich wypowiedziach wiele kobiet również może być podobnego zdania.

W ostatnich czasie Wojewódzki wydał również w 2018 roku swoją biografię, którą zatytułował "Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia". Opowiedział w niej o wszystkich ciekawych sytuacjach ze swojego życia. Niestety, w książce znalazły się również treści, które ponownie wzbudziły negatywne odczucia wśród płci żeńskiej. W jednym fragmencie zdecydował się on nawet porównać ceny brzydkich samochodów do lżejszej kary za molestowanie mniej atrakcyjnych kobiet.

Oczywiście, to tylko jedna z wielu żenujących wypowiedzi showmana. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie więcej głośnych żenujących tekstów Wojewódzkiego.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona