Jakimi samochodami wożą się polskie gwiazdy? Luksus aż bije po oczach

Kuba Wojewódzki
Instagram.com/kuba_wojewodzki_official
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gwiazdy lubią pokazywać się w luksusowych samochodach, których zdecydowanie można im pozazdrościć. Kuba Wojewódzki może pochwalić się sporą kolekcją, którą zgromadził w swoim garażu. Wiadomo nie od dziś, że Król TVN-u lubi szybkie, drogie i ekskluzywne pojazdy. Sprawdziliśmy jakimi samochodami wożą się polscy celebryci. Od niektórych luksus aż bije po oczach, a kolosalne ceny przyprawiają o zawrót głowy.

Niektórzy na swoje zabawki potrafią wydać nawet milion złotych. Utrzymanie takich luksusowych pojazdów również kosztuje niemałe pieniądze. Coś za coś - za prestiż, uznanie znajomych i zazdrosne spojrzenia innych kierowców trzeba słono zapłacić, ale przy ich zarobkach to pewnie i tak niewielki wydatek.

Wszyscy uważnie przyglądają się ich życiu prywatnemu, a samochody, jakie posiadają gwiazdy to stale gorący temat. Może naszych celebrytów jeszcze nie stać na prywatne odrzutowce czy chociażby helikoptery, ale pieniędzy na samochody zdecydowanie nie żałują. Porsche, Lamborgini i Land Rover to tylko niektóre z marek, które zgromadziły nasze gwiazdy w swoich garażach.

Kuba Wojewódzki już od początku swojej kariery znany był z tego, że lubi pokazywać się w luksusowych pojazdach. Nigdy się z tym nie krył i na swoim Instagramie chętnie chwali się prestiżowymi samochodami, które rzeczywiście robią wrażenie. Gdyby zdecydował się na sprzedaż wszystkich swoich "zabawek", pewnie mógłby za te pieniądze wybudować ogromny dom z basenem.

Celebryci bardzo często ze względu na to, że są osobami rozpoznawalnymi i cieszą się dużą ilością odsłon na swoich kontach w portalach społecznościowych, zostają ambasadorami danej marki. Bycie ambasadorem oznacza darmowy samochód w zamian za wstawianie z nim zdjęć, recenzowanie go i oznaczanie firmy na zdjęciu. Żyć nie umierać. Nie wszyscy jednak z takiej możliwości korzystają.

Niektórym zdecydowanie można pozazdrościć dobytku i większość fanów na pewno chętnie wybrałaby się na przejażdżkę takim samochodem. Razem z redakcją Pikio sprawdziliśmy jakimi autami wożą się polscy celebryci, przy niektórych aż oczy wychodzą z orbit.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona