Kuba Wojewódzki został upokorzony. Choć minęły lata, o czymś takim się nie zapomina

Kuba Wojewódzki
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kuba Wojewódzki od lat kojarzony jest z telewizją TVN, gdzie z powodzeniem prowadzi swoje show. Przez lata na kanapie u znanego dziennikarza pojawiały się najbardziej popularne, barwne oraz kontrowersyjne postacie świata polskiego show-biznesu. Chwytliwie sformułowane pytania, umiejętność wydobycia z gości najciekawszych informacji, a także duża dawka humoru spowodowały, że program "Kuba Wojewódzki" od lat nie znika z anteny i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie miało ulec to zmianie.

Znany i kontrowersyjny showman zaskarbił sobie sympatię telewidzów między innymi tym, że bez względu na sytuacje i temat potrafi on skierować rozmowę na tory żartu i satyry. Niejednokrotnie wyśmiewał on swoich gości, często stawiając ich tym samym w niezbyt zręcznej sytuacji. Chociaż zdecydowana większość gwiazd, które zasiadły na słynnej już kanapie, ma do siebie duży dystans, to nie wszyscy są w niego uposażeni. Są i takie osoby, które żartami prowadzącego są oburzone, twierdząc, że przekraczanie granic dobrego smaku nie zawsze wiąże się z czymś pozytywnym. Okazuje się jednak, że niektórzy mają swoje sposoby na "ujarzmienie" satyrycznych skłonności Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz boleśnie przekonał się o tym na własnej skórze, co z pewnością pamięta po dziś dzień. Było naprawdę ostro.

Ilona Łepkowska to scenarzystka znanych i lubianych hitów telewizyjnych. To właśnie spod jej ręki wyszły seriale takie jak "M jak Miłość", "Barwy Szczęścia" czy też "Na dobre i na złe". Kobieta w swojej karierze pisała również scenariusze do filmów, których premiery wywoływały ogromne emocje. To właśnie ona stoi za ponownym odtworzeniu filmów "Och Karol" oraz "Kogel-Mogel", które wiele lat temu skradły serca Polaków. Okazuje się, że Ilona Łepkowska ma talent nie tylko do tworzenia przyjemnych dla oka i ucha historii, ale także do poskramiania ludzi, którzy niekoniecznie zaskarbili sobie jej sympatię. Słowa scenarzystki wywołały małe trzęsienie ziemi w świecie polskiego show-biznesu, a wszystko za sprawą ostrych słów o Kubie Wojewódzkim. To musiało zaboleć.

Jak się okazuje, nie tylko Kuba Wojewódzki zaszedł Ilonie Łepkowskiej za skórę. W gronie osób, których krytyki dopuściła się pani Łepkowska, znalazła się także była żona Kazimierza Marcinkiewicza, Izabela. Pomiędzy paniami doszło do ostrego spięcia, które nie obeszło się bez echa. Wówczas również Ilona Łepkowska postanowiła głośno powiedzieć to, co myśli. Nie było to nic miłego.

Kliknij "następna strona", aby dowiedzieć się, jakie przytyki i uwagi padały z ust Ilony Łepkowskiej. Uwaga, to naprawdę ostre wypowiedzi!

 

ZOBACZ TAKŻE:

1. W szkole byli nieukami, nie mają nawet matury. Dziś te nazwiska zna każdy
2. Oni naprawdę o to spytali?! Najbardziej kontrowersyjne pytania jakie padły w "Milionerach"
3. Jackowski znów mówi o wojnie. Jego słowa budzą niepokój

Następna strona