Wszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego [ZDJĘCIA]

Kuba Wojewódzki
Instagram / Kuba Wojewódzki
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Kuba Wojewódzki, samozwańczy "Król TVN-u", od lat spotyka się ze znacznie młodszymi kobietami. Kolejne jego związki oraz wszelkie pogłoski na ich temat przyciągały uwagę polskich mediów plotkarskich. Kim były jego poprzednie partnerki? Przedstawiamy je wszystkie, te bardziej i mniej znane.

Kuba Wojewódzki od lat jest gospodarzem autorskiego talk-show, sygnowanego jego imieniem i nazwiskiem. Program bije rekordy popularności, a gośćmi są zazwyczaj osoby ze świata show-biznesu. 

Wojewódzki ma wykształcenie średnie. Rozpoczął studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak ich nie ukończył. Nie zniechęcił się i nie zaprzestał swoich działań w tej dziedzinie. Zanim stał się jednym z najpopularniejszych dziennikarzy polskich, zajmował się muzyką. Był dyrektorem firmy fonograficznej i udzielał się w czasopismach muzycznych. 

W swoim talk-show prowadzi intymne dyskusje, często zadaje niewygodne pytania i nie istnieją dla niego tematy tabu. Zazwyczaj prowadzi rozmowę z dwojgiem zaproszonych gości. Program dzieli się na dwie części, a każdej gwieździe poświęca tyle samo czasu. W międzyczasie do studia wchodzi tzw. "wodzianka", hostessa pracująca w programie. Modelki są skąpo ubrane i wystylizowane. Przynoszą uczestnikom wodę do picia i prezenty, które prowadzący później wręcza gościom. Zdarza się, że wodzianki przynoszą też przedmioty do licytacji, a dochody ze sprzedaży są przeznaczane na akcje charytatywne. Wojewódzki wzbudza też kontrowersje swoimi relacjami ze znacznie młodszymi kobietami. Ostatnio był związany z 23 lata młodszą modelką, Renatą Kaczoruk. Spotykał się też z aktorką, Anną Muchą, z którą dzieliło go aż 17 lat.

Przedstawiamy wszystkie byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego.

Kliknij "Następna Strona". 

Następna strona