Kuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światem

Autor Andżelika Wróblewska - 3 Grudnia 2018

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i popularnych dziennikarzy ze świata show-biznesu. Szokuje swoimi wypowiedziami i budzi podziw, jeśli chodzi o jego pewność siebie. Niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym i wiele informacji ze swojego życia prywatnego skrywa przed mediami. Niedawno wydał autobiografię i udzielił kilku wywiadów, w których pozwolił sobie na dość daleko idące uzewnętrznienie. Wyjawił kilka sekretów i faktów. Nikt się tego nie spodziewał. Przedstawiamy pikantne szczegóły z jego życia.

Kuba Wojewódzki słynie z miłości do drogich samochodów i do kobiet, zwłaszcza tych młodszych. Okazuje się, że niewiele z nich potrafi oprzeć się urokowi osobistemu dziennikarza. W jego życiu na pewno nie ma nudy. Ilość romansów, o których wspominał i tych, o których dowiedzieli się dziennikarze, jest ogromna. W swojej autobiografii uchylił też rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jego relacje z innymi gwiazdami i celebrytkami. Wiele kobiet ze świata show-biznesu, po których byśmy się tego nie spodziewali, miało z nim przelotny romans lub bliższą relację.

Pieniądze nie potrafią wynagrodzić jednak wszystkiego. Mimo iż dziennikarz nie narzeka na ich niedostatek, to wciąż brakuje mu w życiu stabilizacji i trwałego związku. Jakiś czas temu chwalił się związkiem z dużo młodszą Renatą Kaczoruk. Przez długi czas media spekulowały na temat ich zaręczyn czy ślubu. Wiadomość o ich rozstaniu zaskoczyła wszystkich.

Nie każdy wie, że oprócz talentu prowadzącego i dziennikarskiego, Wojewódzki został obdarzony też zdolnościami muzycznymi. Przez lata udzielał się jako perkusista i między innymi to otworzyło mu furtkę do kariery. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy dla Was sekrety z życia celebryty, które zaskoczą każdego.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News