Co wyprawiał Kuba Wojewódzki? Wstrząsające fakty

kuba wojewódzki
Youtube.com/VICE Poland
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kuba Wojewódzki jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych celebrytów. Niejednokrotnie zaskakiwał widzów swoim zachowaniem. W programie, który prowadzi w TVN lubi wywoływać skandale i obnażać gości z ich życia prywatnego. To, co wyprawiał we wcześniejszych latach swojego życia, jest naprawdę zaskakujące.

Wojewódzki to jedno z najbardziej znanych nazwisk w Polsce, z którym kojarzą się liczne skandale. Kuba nie przestaje nas zaskakiwać swoim barwnym życiem, z którym w ogóle się nie kryje. Chętnie wstawia na Instagram zdjęcia, pokazując wszystkim jak świetnie się bawi na wakacjach czy imprezach. Na jego profilu możemy też zapoznać się z kolekcją samochodów, jaką zgromadził w swoim garażu. Podsumowując, showman lubi wystawne życie i chwalić się tym, jak dobrze mu się wiedzie.

Zanim Wojewódzki został samozwańczym „Królem TVN”, był mało znanym dziennikarzem. Prowadził na Polsacie program „Halo, Gramy". Był wodzirejem teleturnieju „Pół żartem, pół serio”, w którym przepytywał uczestników z wiedzy o serialach. Następnie został jurorem w „Idolu” i właśnie ten program przyniósł mu największą sławę. Pokazał tam swoją prawdziwą twarz, za co ludzie go pokochali, a jego kariera nabrała tempa. Niedługo po jego wystąpieniu w „Idolu” pojawił się „Kuba Wojewódzki Show". Gwiazdora możemy na antenie oglądać od 2002 roku do dziś.

Jesienią 2018 roku do sprzedaży trafiła jego książka ,,Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia”, nad którą pracował przez 6 lat. Dziennikarz szczegółowo opisał swoje życie, niczego nie ukrywając. Wyjawił wszystkie afery ze swoim udziałem, a także wszystkie romanse, których jak wiemy Wojewódzki miał sporo. Znane kobiety, których nazwiska pojawiły się w autobiografii, nie były zadowolone z tego faktu. Wybuchł więc wielki konflikt związany z debiutancką książką „Króla TVN-u".

Kuba Wojewódzki całą swoją karierę zbudował na licznych skandalach i byciu bezpośrednim. Jest osobą, która jest żądna rozgłosu. Uwielbia prowokować i trzeba przyznać, że zawsze mu się to udaje. Razem z redakcją Pikio dotarliśmy do największych skandali i zaskakujących faktów z jego życia.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona