Małgorzata Wassermann zmiażdżona? Najlepsze memy po przesłuchaniu Tuska

Przesłuchanie
Twitter.com/@calyczassieucze
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Przesłuchanie Donalda Tuska przed komisją śledczą ds. Amber Gold musiało stać się polityczną sensacją. Były premier i szef Rady Europejskiej nadzwyczaj spokojnie odpowiadał na pytania przewodniczącej Małgorzaty Wassermann i pozostałych członków zespołu. Internauci na swój sposób komentowali całe wydarzenie, tworząc niezliczone memy. Najlepsze spośród nich możecie zobaczyć w galerii.

To wydarzenie nie mogło przejść bez echa. Gdy polityk tego formatu co Donald Tusk staje przed komisją śledczą, media obserwują każdy jego gest. Wszyscy uważnie obserwowali przebieg tego przesłuchania. Co powie były premier? O co zapyta go Małgorzata Wassermann, a o co inni członkowie komisji?
Przewodniczący Rady Europejskiej zachował nadzwyczajny spokój podczas całego spotkania. Na pytania komisji odpowiadał, nie szczędząc usczypliwości względem kierującej jej pracami Wassermann i nie tylko.

-Mógłbym powiedzieć, że rozumiem pani zły nastrój, ale nie powinien wpływać na przebieg przesłuchania - stwierdził, gdy przewodnicząca sugerowała mu, że jest zdenerwowany.

Kiedy z kolei Bartosz Kownacki chciał się dowiedzieć, co go śmieszy, były premier odpowiedział, że chciał jedynie dodać otuchy Małgorzacie Wassermann.

Całe przesłuchanie trwało siedem godzin. Nie zabrakło pytań o syna polityka, Michała Tuska. Doszło też do wyłączenia mikrofonu przesłuchiwanemu, co on sam uznał za ewenement. Trudno się dziwić, że po tak wyczerpującym dniu internauci stworzyli masę memów komentujących całe wydarzenie. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze z nich.

Następna strona