Księżna Kate miała wielu mężczyzn. Dziś to naprawdę grube ryby!

Księżna Kate i jej partnerzy
youtube.com/ CNBC Television; The Royal Family Channel
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Księżna Kate w swoim życiu spotkała wielu mężczyzn, z którymi postanowiła się związać na pewien okres czasu. Oczywiście szczęście odnalazła dopiero po tym, jak dołączyła do rodziny królewskiej jako żona księcia Williama. Wcześniej miała jednak również innych partnerów, którzy radzą sobie dzisiaj wyjątkowo dobrze. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie jej wszystkie dawne miłości.

Media od zawsze interesowały się miłosnymi historiami rodziny królewskiej. Odkąd w 2011 roku do jej członków dołączyła Kate Middleton, stała się jedną z najsławniejszych kobiet świata. Jej miłosna przeszłość stała się gorącym tematem dla mediów.

Księżna Kate miała w swoim życiu kilku mężczyzn, z którymi próbowała odnaleźć wspólne szczęście. Długo nie mogła trafić na tego jedynego. Oczywiście, idealnym kandydatem okazał się finalnie książę William, z którym aktualnie ma trójkę dzieci.

Middleton przed pierwszym spotkaniem ze swoim przyszłym mężem widywała się przeważnie ze studentami. Jednak jej poprzednie relacje wcale nie należały do mniej poważnych. Księżna zawsze spotykała się jedynie z wysoko postawionymi mężczyznami, gdyż zawsze mierzyła wysoko. Nic więc dziwnego, że jednym z jej poprzednich partnerów był brytyjski milioner.

Co ciekawe, księżna na tej samej uczelni poznała mężczyznę, z którym spędziła w związku niemalże rok oraz przyszłego męża, księcia Williama. Co więcej, jej znajomość z członkiem rodziny królewskiej rozpoczęła się jeszcze wtedy, gdy księżna była w wielomiesięcznej relacji ze studentem prawa, Rupertem Finchem.

Początek jej relacji z księciem Williamem rozwijał się stopniowo. Ponoć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Podobno Kate zakochała się w ten sposób tylko raz. Był to student William Marx, do którego nadal ma sentyment. Został on nawet zaproszony na jej ślub.

W sumie Kate w swoim życiu miała trzech innych mężczyzn, zanim zdecydowała się wyjść za mąż. Aktualnie, wszystkie osoby z jej poprzednich relacji prowadzą szczęśliwie życie z kobietami, z którymi założyli rodziny. Zapewne nie narzekają oni również na swoje wysokie pozycje zawodowe. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się m.in., czym obecnie zajmują się byli partnerzy żony księcia Williama.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona