Tuż przed śmiercią matka Teresa zdradziła prawdę o księżnej Dianie. Smutne, mało kto się dowiedział

Księżna Diana, matka Teresa
youtube.com AP Archive
Wstecz

1 z 6

Dalej

Matka Teresa zdradziła prawdę o księżnej Dianie

Księżna Diana odeszła zbyt wcześnie. Jej śmierć po dziś dzień budzi sporo emocji, a z dnia na dzień na jaw wychodzi coraz więcej jej sekretów. 

Księżna Diana była i wciąż jest niebywałą osobowością. Swoją empatią zjednała przy sobie rzeszę sympatyków, dlatego rozpływali się nad nią nie tylko Brytyjczycy. Opinia publiczna nie mogła wyjść z podziwu, jak samodzielna stara się być Diana i, choć zdarzało jej się naginać królewski protokół, pozostawała w tym niezwykle prawdziwa. Księżna, mimo licznych obowiązków, starała się osobiście wychowywać synów i oddawać ich pod opiekę niani tylko wtedy, gdy było to konieczne. O jej burzliwym małżeństwie do dziś huczą wszystkie media wciąż podziwiając księżną, że mimo koszmaru, jaki ją spotkał uśmiech nie schodził jej z twarzy. 

Diana angażowała się w liczne akcje charytatywne, czym jeszcze bardziej zyskiwała w oczach poddanych. Choć na jej temat powstało już tysiące artykułów prasy wiele szczegółów wciąż nie zostało ujawnionych. Jeden z sekretów ujawniła niegdyś sama Matka Teresa, a jej wyznanie rozrywa serce na kawałki. Mało kto o tym wiedział. 

Kliknij "Następna strona", by pozna prawdę o księżnej Dianie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jeśli widzisz u siebie chociaż 2 z 7 znaków, lepiej idź do lekarza. Mogą oznaczać, że zbliża się udar
  2. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję, ważne było zwłaszcza jedno miasto. Polacy nie będą zadowoleni
  3. Bezdomny wygrzebał zużyte maseczki ochronne ze śmieci. Nie mieści się w głowie, co potem z nimi zrobił
Następna strona