Właśnie ujawniono prawdziwą treść testamentu Diany. Okropnie przykre, nie uszanowano jej woli

Księżna Diana
.
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Właśnie ujawniono prawdziwą treść testamentu Diany. Okropnie przykre, nie uszanowano jej woli

Księżna Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku, zginęła wypadku samochodowym. Auto, którym kobieta uciekała przed goniącym ją paparazzim uderzyło w jeden z filarów tunelu Alma w Paryżu. Lekarzom nie udało się uratować życia uwielbianej przez miliony członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej śmierć wstrząsnęła całym światem.

Księżna Diana dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej w 1981 roku, kiedy poślubiła syna Elżbiety II, Karola. Ceremonia ich zaślubin nazywana była ślubem stulecia, uczestniczyło w niej 3500 osób, 600 tysięcy ludzi pojawiło się na ulicach Londynu, a kolejne 750 miliony obejrzały ceremonię w telewizji. Para doczekała się dwójki synów - Williama i Harry'ego. Choć małżeństwo z księciem Walii nie należało do udanych i zakończyło się rozwodem w 1997 roku, to kobieta zyskała wielu sympatyków, dzięki swojej dobroczynności i wielkiemu sercu. 

Dlatego nagła śmierć kobiety była dla wielu ogromnym szokiem i wywołała wielki smutek na całym świecie. Tego nikt się nie spodziewał, miliony opłakiwały jej wczesne odejście, miała zaledwie 36 lat. Dopiero po latach światło dzienne ujrzała treść testamentu, który księżna Diana spisała kilka lat przed śmiercią. Majątek księżnej Diany opiewał na ponad 100 milionów złotych.  Na jaw wyszło, że ostatnia wola Diany nie została uszanowana przez jej rodzinę. Brytyjczycy są w szoku, nie tego spodziewali się po najbliższych uwielbianej księżnej.

By poznać treść testamentu, spisanego przez księżną Dianę, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. W nosie swojego syna zauważyła dziwne, czarne plamki. Kiedy poznała prawdę, była przerażona
  2. Szczegóły z życia Marty Kaczyńskiej były długo utajnione. Nikt o nich nie wiedział w latach prezydentury jej ojca
  3. Kiedy właścicielka była w ciąży, kotka zaczęła się dziwnie zachowywać. Po narodzinach dziecka stało się coś niebywałego

Następna strona