Księżna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jaw

Autor Patryk Stachera - 22 Listopada 2018

Księżna Diana stała się osobą publiczną dopiero w 1980 roku, gdyż była potencjalną kandydatką na żonę dla następcy tronu, księcia Karola. Gdy doszło do ślubu świat o niej usłyszał. Od tamtej pory media towarzyszyły jej każdego dnia, aż do śmierci. W jej życiu wydarzyło się naprawdę sporo i nie wszystko udało jej się skutecznie zataić. Teraz znamy jej mroczne sekrety. Sprawdź, jakie tajemnice członkini rodziny królewskiej chciała ukryć.

Księżna Diana stała się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej po ślubie z księciem Karolem, synem królowej Elżbiety II. Wydarzenie zostało nazwane "ślubem stulecia" i było oglądane przez około miliard ludzi na całym świecie. Wszystko wskazywało na to, że ich małżeństwo będzie szczęśliwie, ale tak się nie stało. Nigdy się naprawdę nie kochali, a lata, które spędzili w związku, nie należą do pozytywnych wspomnień. Potwierdziły to taśmy, które po latach ujrzały światło dzienne.

Na początku lat 90. małżeństwo ogłosiło separację, aby w 1996 r. wziąć rozwód. Diana po rozstaniu się z mężem utraciła swój status "Jej Królewskiej Wysokości", ale nadal pozostała księżną Walii. Zainteresowanie jej osobą nie malało, mimo że nie miała już dostępu do królewskich bogactw. Pozostała jednym z najbardziej popularnych członków rodziny królewskiej. Zdobyła sławę dzięki licznym akcjom dobroczynnym, w które się angażowała. Jej zamiłowanie do mody sprawiło, że otrzymała nawet przydomek "Księżnej ludu". W wywiadzie z Martinem Bashirowem dla BBC księżna wyznała, że chciałaby być "Królową ludzkich serc".

Niestety, w 1997 roku presja wywierana na nią przez media przyczyniła się do jej śmierci. Diana zmarła w wypadku samochodowym, próbując uciec przed paparazzi. Kierowca księżnej starał się zgubić pościg za wszelką cenę. To sprawiło, że w pewnym momencie uderzył w filar na pełnej prędkości. Nikt nie przeżył.

Po jej śmierci na światło dzienne wychodziło coraz więcej szczegółów na temat jej życia prywatnego. Sprawdźcie, jakie mroczne tajemnice skrywała księżna Diana.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News