Mroczna tajemnica księżnej Diany wyszła na jaw. Nikt jej nie podejrzewał

Księżna Diana miała tajemnicę
East News David Hartley
Wstecz

1 z 7

Dalej

Księżna Diana miała mroczną tajemnicę

Księżna Diana odeszła już ponad dwadzieścia lat temu. 31 sierpnia 1997 roku o godz. 00:24 w Paryżu samochód, którym poruszała się członkini rodziny królewskiej uderzył w filar tunelu Alma. Księżna i jej partner, Dodi Al-Fayed, uciekali przed paparazzi, którzy ścigali ich podczas przejazdu między hotelem Ritz Paris a apartamentem przy ulicy Arsene Houssaye. Para oraz kierowca, Henri Paul, stracili życie. Diana miała zaledwie 36 lat. Jej odejście było ogromną tragedią dla Brytyjczyków.

Śmierć królowej ludzkich serc była wydarzeniem niezwykle emocjonalnym. Fani byłej żony księcia Karola budowali miejsca pamięci na terenie całego Londynu. Jej pogrzeb, który odbył się 6 września 1997 roku w opactwie westminsterskim, oglądało 2,5 miliarda osób na całym świecie. Księżna została pochowana na wyspie należącej do wiejskiej rezydencji królewskiej, Althorp.

Mimo tego że od śmierci Diany minęło już dwie dekady, jej postać obecna jest w licznych publikacjach i przekazach medialnych. Tablice, które upamiętniają członkinię rodziny królewskiej, tytułują ją jako "księżną dla świata". Kobieta pośmiertnie została wyniesiona do miana legendy. Mało kto pamięta, że była żona księcia Karola miała także mroczniejszą stronę.

Diana, wychodząc za mąż za księcia, była świadoma tego, że młody mężczyzna jest zakochany w swojej obecnej żonie, Camilli. Nie powstrzymało jej to jednak przed zamążpójściem. Zazdrość była motywacją sporów i kłótni pomiędzy nimi. Teraz na jaw wyszła kolejna tajemnica Diany.

Kliknij "Następna strona", by poznać tajemnicę księżnej Diany

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda. Spektakularna przemiana
  2. Wszystko wyciekło dopiero po wielu latach. Najbardziej porażający sekret "Czterech pancernych i psa", tak wygląda dzisiaj Szarik
  3. Mężczyzna porwał 5-latkę z ogródka przed domem. 15 minut później usłyszał słowa, po których zostawił ją i uciekł
  4. Zaledwie 8 godzin po porodzie doszło do ogromnej tragedii. Ojciec po słowach lekarzy upadł na ziemię


Źródło: Fakt 

Następna strona