Ujawniono ostatni list księżnej Diany do synów. Nigdy wcześniej nie był publikowany

Autor Weronika Wasiak - 1 Lutego 2020

Księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku i, choć od tragicznego wypadku minęły już blisko 23 lata, jej postać wciąż budzi wiele emocji i dyskusji. Nie tylko Brytyjczycy regularnie ją wspominają, opatrując swoje wypowiedzi w same ciepłe i pełne podziwu słowa. Choć Diana poniekąd była buntowniczką, a o jej nieudanym małżeństwie wciąż rozpisuje się cała kolorowa prasa, odznaczała się niebywałą empatią i dobrocią, co pozwoliło jej zjednać sobie rzeszę sympatyków.

Księżna Diana spełniała się przede wszystkim w roli mamy. Wbrew wieloletnim tradycjom, wedle której najmłodsi członkowie rodziny królewskiej przez większość czasu przebywali pod opieką niani, ona starała się dać synom całą siebie i wychować ich najlepiej, jak tylko potrafiła. Najważniejsza była dla niej obecność w ich życiu codziennym, dlatego zabierała ich ze sobą gdziekolwiek tylko było to możliwe.

Nie da się ukryć, że to zapewne dzięki tak dobrym relacjom z mamą, książę Harry i książę William dziś, już jako dorośli mężczyźni, uwielbiają przebywać w otoczeniu najbliższych. Niestety, nie jest im dane przebywać również z matką, którą śmierć zabrała jeszcze, gdy byli małymi chłopcami. Niewielu wiedziało, że tuż przed potworną tragedią księżna Diana napisała do swoich synów list, którego treść nigdy przedtem nie ujrzała światła dziennego. Teraz wszystko się zmieniło.

Kliknij "Następna strona", by poznać treść ostatniego listu księżnej Diany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 6-latek wrócił do szkoły po długiej walce z nowotworem. Niesamowite, jak zareagowali koledzy na jego widok
  2. 5 lat temu wszystko było drożej? Porównała ceny z 2015 i 2020, wynik poraża
  3. Masz zawroty głowy i mroczki przed oczami? Lepiej szybko idź do lekarza, mogą oznaczać fatalną chorobę
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News