Prawdziwy powód odejścia księcia Harry'ego jest ukrywany? Media dotarły do gigantycznego skandalu, nikt nie miał pojęcia

Książę Harry odszedł z zupełnie innego powodu
instagram/sussexroyal
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Gigantyczny skandal wyszedł na jaw

Książę Harry wzburzył opinią publiczną niespodziewanie informując, że razem z małżonką i małym Archiem zamierza opuścić Wielką Brytanię i stać się niezależnym finansowo. Choć niemal od razu podano powód nagłej decyzji pary, jakiś czas temu media z całego świata obiegły kolejne, jeszcze bardziej szokujące doniesienia głoszące, że czynnikiem, który zaważył o odejściu Harry'ego było coś zupełnie innego. 

Książę Harry i Meghan Markle od dnia ślubu budzili wiele emocji nie tylko wśród Brytyjczyków. Amerykańska aktorka, która wkroczyła do rodziny królewskiej, od samego początku działając na własnych zasadach, nieszczególnie spodobała się poddanym. Celebrytka nieustannie była na językach, a mówiono m.in. o jej nagminnym łamaniu królewskiego protokołu, a także o tym, w jaki sposób zachowywała się w czasie ciąży i po narodzinach synka. Dyskusje nie cichły, a wręcz przeciwnie - z każdym dniem było ich coraz więcej, a parę Sussex zalewała fala krytyki. 

Choć Harry i Meghan podjęli walkę z tabloidami, ostatecznie okazali się bezradni, co pchnęło ich do podjęcia decyzji o opuszczeniu rodzimego kraju księcia. Za pośrednictwem Instagrama poinformowali, że zamierzają wyjechać do Kanady i stać się niezależnymi finansowo, a także zrezygnować ze swoich tytułów. Poruszenie opinii publicznej wzrosło, gdy pojawiły się doniesienia, jakoby sama królowa Elżbieta II miała zostać postawiona przed faktem dokonanym, choć ostatecznie wydała oświadczenie, w którym poparła swojego wnuka. Kilka tygodni po tzw. megxicie, w mediach pojawiły się kolejne informacje - tym razem zdradzające, że powodem odejścia pary było coś zupełnie innego. Ujawniono gigantyczny skandal, o którym nikt nie miał pojęcia. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urodziło im się dziecko-syrena. Wygląd ciałka zwala z nóg, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Widzowie TVP pokochali ich za kultowe role w M jak miłość. Już ich nie zobaczymy
  3. Najnowszy trend przeraża kosmetyczki. Kobiety oszalały na punkcie brwi księżycowych, jak mogą to sobie robić?  

Następna strona