Ksiądz Artur został ogłoszony najprzystojniejszym duchownym w Polsce. Kościół go ukarał

Autor Irmina Jach - 22 Sierpnia 2020

Ksiądz Artur Kaproń, proboszcz parafii w Osiecznicy na Dolnym Śląsku, został okrzyknięty najprzystojniejszym polskim duchownym. Kapłan, który chętnie dzieli się z internautami fotografiami przedstawiającymi muskularne ciało, cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Niestety, jego działania nie spodobały się zwierzchnikom Kościoła, którzy postanowili go ukarać.

Ksiądz z województwa dolnośląskiego jest pasjonatem sportu i stałym bywalcem siłowni. Kilka razy w tygodniu zamienia sutannę na dres i oddaje się swojej pasji. Swoimi osiągnięciami dzieli się na facebookowym profilu Trener Ksiądz, który obserwuje ponad siedem tysięcy internautów. Duchowny ma na swoim koncie liczne sukcesy. Może pochwalić się między innymi czwartym miejscem zdobytym na ostatnich Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Ksiądz proboszcz z Osiecznicy rozpoczął swoją sportową karierę jako szesnastolatek i od tamtej pory nie zwalnia tempa. Niedawno obchodził 42. urodziny i może pochwalić się oszałamiającą sylwetką. Do tej pory jego ćwiczenia fizyczne były pochwalane przez zwierzchników. Zezwolił mu na nie biskup Zbigniew Kiernikowski. Sukcesy duchownego były świetną reklamą dla legnickiej kurii.

Niestety, po październikowych mistrzostwach sytuacja uległa diametralnej zmianie. Ksiądz, który został okrzyknięty najprzystojniejszym polskim duchownym, został oskarżony o to, że sieje zgorszenie wśród parafian. Upomniał go biskup, który wcześniej zezwolił kapłanowi na realizację pasji. Wiele osób poczuło się zbulwersowanych nagłą naganą.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej na temat działań księdza Artura

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Komorowskim? Drastycznie schudł, chodził o lasce
  2. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Mało kto wie, ale losy gwiazd z serialu potoczyły się tragicznie
  3. Choruje na niego Halinka z Kiepskich i Liza Minelli, może doprowadzić do śmierci. Takich jak one jest więcej
  4. Czarna seria, kto i dlaczego zabija dzieci w Polsce? Prawda okazuje się przerażająca

Źródło: Polsat News

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News