Krzysztof Rutkowski właśnie wrócił samolotem z Grecji. Pokazał, co tak naprawdę dzieje się na lotnisku, zdjęcia powalają

Krzysztof Rutkowski wyleciał z żoną na kilka dni
instagram.com/majaplich
Wstecz

1 z 7

Dalej

Krzysztof Rutkowski wyleciał z żoną na kilka dni

Krzysztof Rutkowski właśnie wrócił z Grecji. W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" stwierdził, że widać jak na dłoni, że podróżnych jest mniej. Wytłumaczył także, dlaczego nie boi się koronawirusa, a na swoim Instagramie zamieścił krótką relację.

Znany polski detektyw dużą część swojego życia spędził w samolotach. Sprawy, w które jest zaangażowany, obligują zarówno jego, jak i jego żonę do pokonywania tysięcy kilometrów rocznie. Tym razem para wybrała się do Grecji. Żona określiła wyjazd jako romantyczną kilkudniową randkę. Wylot był jednak także powiązany ze sprawami zawodowymi.

Zarówno Krzysztof Rutkowski, jak i Maja Rutkowski, po przylocie opublikowali wyczerpującą relację na temat tego, jak wyglądało lotnisko, lot i jak zachowywały się służby, szczególnie te polskie. Oboje pokazali najprawdziwszą prawdę.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak wyglądała sytuacja na lotnisku. Małżonkowie opisali wszystko ze szczegółami i zamieścili zdjęcia.

Zobacz także:

  1. Lekarze przekazali żonie, że jej mąż nie ma żadnych szans na przeżycie. Wtedy podjęła nieprawdopodobną decyzję
  2. Adam Małysz w kwarantannie. Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie i apel
  3. Gwiazda TVN trafiła do szpitala. Ujawniła jak wygląda pobyt w dobie koronawirusa
  4. Obalamy nieprawdziwe informacje. 8 najpopularniejszych twierdzeń o koronawirusie w internecie, które nie są prawdą

Źródło: Instagram

Następna strona